Billie Eilish: Başka Bir Beden İçinde Olmak İçin Her Şeyi Yapardım

Çok sayıda Grammy Ödülü kazanan 18 yaşındaki sanatçı Billie Eilish dergiye verdiği işginç röportajla herkesi şaşırttı. Bedeninden nefret ettiğini açıklayan sanatçı, zamanla her şey geçiyor dedi…

Genç şarkıcı Billie Eilish, bir dergiye verdiği röportajda ergenlik döneminde yaşadığı depresyon günlerinden bahsetti. Eilish, o dönem kendi bedeninden nefret ettiğini söyledi.

Billie Eilish, ergenliğe erken girmesi nedeniyle yaşadığı depresyonun karanlık taraflarını Vogue’a anlattı.

Çok sayıda Grammy Ödülü kazanan 18 yaşındaki sanatçı, ergenliğindeki beden imajının yaşamını zorlayıcı bir etkisi olduğunu açıkladı.

11 yaşında ergenliğe girdiği için zor günler yaşayan Eilish, “Çok erken gelişmeye başladım. 9 yaşımda göğüslerim vardı, 11 yaşımda ilk reglimi oldum. Bedenim beynimden daha hızlı gelişiyordu” dedi.

Çocuk yaşta yaşadığı bu durumun çok zor olduğunu anlatan ünlü isim, “Komik çünkü küçük bir çocukken bedeninizi düşünmezsiniz. Ama birden aşağı bakıp, bunu nasıl yok edebilirim diye düşünmeye başlarsınız” ifadelerini kullandı.

Giydiği bol gömlekler hakkında yapılan eleştirilere de cevap veren Eilish, “O gömleklerin içinde güzel gdeörünüyorum. Resmen kocaman göğüslerle doğdum. Küçük göğüslere sahip olanlar, kısa tişörtler giyebiliyorlar, aynı tişörtleri ben giysem göğüslerimin büyüklüğü nedeniyle daha farklı eleştirilere maruz kalırım. Bu çok saçma” dedi.

Eilish ayrıca manken olmak istediğini fakat kilolu ve kısa boylu olduğunu söylerken, “Bedenimden nefret ediyordum. Başka bir beden içinde olmak için her şeyi yapabilirdim” dedi.

Billie Eilish’in depresyon yolculuğu zaman zaman kendine zarar verme düşüncesine kadar uzanmış. Kendisine bir uzmana görünmesi gerektiğini tavsiye eden kişilere sadece sabrettiğini söylemiş. Eilish, “Kendime sabrım vardı. Son adımı asla atmadım, bekledim. Zamanla her şey yok oluyor” dedi.

Billie Eilish: Başka Bir Beden İçinde Olmak İçin Her Şeyi Yapardım Billie Eilish: Başka Bir Beden İçinde Olmak İçin Her Şeyi Yapardım Billie Eilish: Başka Bir Beden İçinde Olmak İçin Her Şeyi Yapardım

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı