Bill Gates’ten ilginç yorum: Bitcoin’e yapılan yatırım bir çılgınlıktan ibaret!

Bill Gates, kripto para piyasalarındaki büyük hareketlilikler ve Bitcoin hakkında Elon Musk’ı hedef alan bazı açıklamalarda bulundu. İnsanların Musk, kadar zengin olmadığı sürece Bitcoin çılgınlığına karşı dikkatli olmaları çağrısında bulundu.
Takip et
Bill Gates’ten ilginç yorum:  Bitcoin’e yapılan yatırım bir çılgınlıktan ibaret!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Microsoft’un kurucusu olan ve dünyanın en zengin insanları arasında yer alan Bill Gates, Elon Musk’ın manipüle ettiği kripto para birimi Bitcoin hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz hafta Gates, uzay yolculukları üzerinden yine Musk’ı hedef alan bazı açıklamalar yapmıştı. Kendisinin Mars insanı olmadığını ve parasını uzay yolculukları yerine dünyanın sağlık sorunlarına harcamayı tercih ettiğini söylemişti.

Ünlü milyarderin Musk’ı hedef aldığı bir diğer konu ise Bitcoin oldu. Gates, insanların Elon Musk kadar zengin ve sofistike birisi olmadıkları sürece Bitcoin’e karşı dikkatli olmaları gerektiğini ifade etti.

BITCOIN’E YAPILAN YATIRIMLAR BİR ÇILGINLIKTAN İBARET

Bloomberg’e röportaj veren Gates’in açıklamalarında Bitcoin de yer aldı ve Gates, Bitcoin’e karşı yapılan yatırımların ve gösterilen ilginin bir çılgınlıktan ibaret olduğunu, insanların kendilerini bu çılgınlığa kaptıracak olmalarından endişe duyduğunu dile getirdi.

Gates’in Bitcoin ile ilgili açıklamasında şu ifadeler yer aldı; “Musk’ın tonlarca parası var kendisi de son derece sofistike bir insan. Bu yüzden onun sahip olduğu Bitcoin’ler düşmüş mü yükselmiş mi pek önemsemiyorum ama insanların Elon kadar parasının olmadığı takdirde arkalarını sağlama alması gerektiğini düşünüyorum.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.