Bill Gates ve Melinda Gates Boşanma Kararı Aldı

Microsoft'un kurucusu Bill Gates ve eşi Melinda Gates'in sosyal medyada ''Evliliği sonlandırma kararı'' aldıkları duyuruldu.
Takip et
Bill Gates ve Melinda Gates Boşanma Kararı Aldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Microsoft’un kurucusu Bill Gates ve eşi Melinda Gates’in ”Evliliği sonlandırma kararı” aldıkları duyuruldu.

Bill Gates, Melinda Gates ile aldıkları kararı Twitter hesabından paylaştı.

Evlilikleri üzerine uzun bir süre düşündükten sonra bu kararı aldıklarını belirten çiftin ortak açıklamasında, 45 milyar dolarlık değere sahip olan ‘Bill&Melinda Gates Vakfı’ etrafında gelişen değerler üzerinde çalışmaya devam edeceklerini ifade edilirken, ”Hayatımızın geri kalan kısmında çift olarak birlikte büyümeye devam edebileceğimize inanmıyoruz” denildi.

Bill Gates ve Melinda Gates Boşanma Kararı Aldı

1994 yılından beri evli bulunan çiftin, üç çocuğu bulunuyor.

“BÜYÜYEBİLECEĞİMİZE ARTIK İNANMIYORUZ”

Bill Gates ve Melinda Gates’in açıklamasının devamı şu şekilde:

“Son 27 yılda, üç harika çocuk yetiştirdik ve tüm insanların sağlıklı ve üretken bir yaşam sürmesini sağlamak için tüm dünyada çalışan bir vakıf kurduk.

Bu misyona olan inancımızı paylaşmaya devam ediyoruz ve vakıfta birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz, ancak hayatımızın bu sonraki aşamasında bir çift olarak birlikte büyüyebileceğimize artık inanmıyoruz.”

Bill Gates ve Melinda Gates Boşanma Kararı Aldı

VAKIF ÇALIŞMALARININ DEVAM ETMESİ BEKLENİYOR

Geçen yıl, Microsoft’un yönetim kurulundan istifa eden Gates’in, Melinda Gates ile birlikte 2000 yılında kurdukları kar amacı gütmeyen Bill ve Melinda Gates Vakfı’nda vakıf eşbaşkanı olarak çalışmalarına devam edeceği bekleniyor.

3 ÇOCUKLARI VAR

Gates çifti, Microsoft’ta tanışmalarının ardından 1994’te yılında evlenmişti. Çiftin Jennifer, Phoebe ve Rory Gates adında 3 çocukları var.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.