Biletleri 40 Bin Liradan Satılan Reynmen, Konserinde Playback Yaptı!

‘Derdim Olsun’ ve ‘Ela’ şarkıları ile müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan ünlü Youtuber Reynmen, dün akşam Çeşme’de ilk konserini verdi. Konserde playback yapan fenomen hayranlarının tepkisi ile karşılaştı.

Youtube’da dinlenme rekorları kıran ve müzik listelerinde ilk sıralara adını yazdıran Reynmen, ilk kez verdiği bir konserle hayranları ile buluştu. İzmir Çeşme’de sahneye çıkan Reynmen’in konserine hayranlarının yoğun ilgi gösterdi.

Konserin loca biletlerinin 40 bin TL’ye satıldığı konserde biletler günler öncesinden tükendi. Mekanı dolduran fenomen ilk konser deneyiminde 2 saat boyunca sahnede kalarak sevenlerini eğlendirdi.

HAYRANLARINI KIZDIRDI

2 saat boyunca sahnede kalan Reymen, seslendirdiği şarkılarda playback yapınca hayranlarını şok etti. Sahnede canlı şarkı söylemek yerine playback yapan fenomeni izleyenlerin tepkisi gecikmedi.

Sosyal medya üzerinden eleştirilen Reynmen’in sahne performansı izleyenlerden geçer not almadı. Öte yandan Reynmen konser vermenin aşırı zor olduğunu söyleyerek dans edip şarkı söylemenin düşündüğü kadar kolay olmadığını da dile getirdi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı