Bilet Aldığı Uçağa Binmediği İçin Tutuklanabilir

Singapur’un dünyaca ünlü havalimanı Changi Havalimanı’nda tuhaf bir olay yaşandı. Eşine ve kendisine bilet alan adam uçağa binmeyince polisler tarafından gözaltına alındı. Adamın niyetinin uçağa binmek değil, karısını uçağa yolcu etmek olduğu öğrenildi.

Singapur’un dünyaca ünlü havalimanı olan ve dünyada 7 kez en iyi havalimanı seçilen Changi Havalimanı’nda enteresan bir olay yaşandı. Karısı ve kendisi için uçak bileti alan adam, uçağa binme kısmına gelindiğinde karısını uçağa yolcu edip geri dönünce polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Bu yıl 33 kişinin daha bu sebepten gözaltına alındığı öğrenilen Changi Havalimanı inanması güç olaylara ev sahipliği yapıyor.

HAVALİMANINI GEZMEK İÇİN BİLET ALANLAR VAR

Polis bierimlerinden alınan bilgiye göre bazı turistlerin sırf havalimanını gezmek için bilet aldığı ve tespit edilen bu kişilerin gözaltına alındığı ortaya çıktı. Eşini yolcu etmek için bilet alan adam da 2 yıl yıllık hapis cezasıyla karşı karşıya. Güvenlik unsurlarını tehlikeye attığı söylenen bu davranış konusunda Singapur polisi pür dikkat görev başında.

Changi Havalimanı kendi içindeki botanik bahçesiyle de Asya’nın en büyük kapalı bahçesi olma özelliği taşıyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı