Bilal Sonses aslen nereli, kaç yaşında? Bilal Sonses’in babası kimdir?

Kanal D'nin sevilen programı Şarkılar Bizi Söyler'in bu haftaki konuklarından biri de Bilal Sonses. Yıldız Tilbe, Reynmen gibi isimlerle paylaşımı rekor kıran Bilal Sonses’in kaç yaşında olduğu merak ediliyor. Bilal Sonses babası ve annesi kim, boyu kaç, eğitimi ne? Bilal Sonses'in babası Mehmet Sonses kimdir? Yaptığı düetler ile adından sıkça söz ettiren Bilal Sonses hakkında merak edilenler...
Takip et
Bilal Sonses aslen nereli, kaç yaşında? Bilal Sonses’in babası kimdir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Doğum tarihi: 28 Ekim 1989

Doğum yeri: Doğum yeri İstanbul olan Bilal aslen Adıyamanlıdır.

Boyu-kilosu: 1,76 metre boyunda ve 70 kg

Eğitimi: Fatih Mehmet İhsan Mermerci Anadolu Turizm Otelcilik Lisesinde eğitim gördü. Bilal Sonses Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde 2 yıl eğitim aldı. Lisans eğitimini ise Düzce Üniversitesi’nde sürdürmeye devam ediyor.

View this post on Instagram

A post shared by Bilal SONSES (@bilalsonses)

Bilal Sonses, İstanbul Fatih doğumludur. 27 yaşında olan genç sanatçı, İstanbul’da doğup ve büyümüştür aslen Adıyamanlıdır.

Bilal Sonses çıkardığı şarkılar ile adından söz ettiren isimler arasında bulunuyor.

Bilal Sonses’in Yıldız Tilbe ile yaptığı Hasbelkader isimli düet Youtube’da 104 milyon izlenmeye ulaşmıştır.

Bilal Sonses aslen nereli, kaç yaşında? Bilal Sonses’in babası kimdir?

Tuğçe Kandemir ile düet yaptığı ve 140 milyon izlenmeye ulaşan “İçimdeki Sen” şarkısını kendisi yazmıştır. Kız arkadaşı tarafından aldatıldığını söyleyen Sonses, “Bunu öğrenince aldım karşıma konuştum. ‘Doğru mu?’ dedim. Hiç inkar etmedi. Ama ‘Aldatmadım’ deseydi inanacaktım. Sonra ortaya bu şarkı çıktı” dedi.

2015 Yılında Youtube’da açtığı Bilal Sonses kanalında Ayla Çelik’in Bağdat şarkısı ve Kendi yazdığı şarkıları olan İki Kelime, Elin Olamam, Sol Yanım ve Sana Birşey Olmasın gibi şarkılarla tanındı. Sosyal medyanın gücünü en iyi şekilde kullanan Bilal Sonses, ilk yayınlanan albümü olan ”Yak” ve sonrasındaki ”Öpesim var” albümleri milyonlarca kişi tarafından dinlenmiştir.

Bilal Sonses aslen nereli, kaç yaşında? Bilal Sonses’in babası kimdir?

Son olarak da ”İki Kelime” adlı çalışma ile adından söz ettirmiştir. Kendi çaldığı gitarı ile çektiği amatör videolar sonrasında profesyonel çalışmaları bu şekilde devam ettirmektedir. Son Olarak İki Kelime, Elin Olamam, Sana Bir Şey Olmasın, Sol Yanım, Görmedim Sen Gibi şarkıları ile diğer birçok şarkısında olduğu gibi tıklanma rekoru kırmıştır. Reynmen ile yapmış olduğu Sen Aldırma isimli şarkı yorumu ve seslendirmiştir.

DOĞUŞ’TAN BİLAL SONSES’E 5 KURUŞLUK DAVA

Şarkıcı Doğuş’un avukatı Eda Salman tarafından İstanbul 1. Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi’ne sunulan dava dilekçesinde “Bilal Sonses’in ‘Elin olamam’ isimli eserinin giriş ve final kısmıyla, müvekkilime ait ‘Bunun adına yürek derler’ isimli eserin giriş ve final kısmının birebir olarak kullanıldığı ve eserlerin kalan kısımlarının da benzer olduğunu Doğuş’un menajeri tarafından tespit edilmiştir. Dava konusu eserin benim müvekkilime ait olduğu yedi kişiden oluşan Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği (MSG) tarafından onaylanmıştır” ifadeleri yer aldı.

Dilekçede davacı ve davalı tarafların konu ile ilgili uzlaşma müzakereleri yürüttüklerini fakat uzlaşmanın sağlanamadığı da aktarıldı.

Bilal Sonses aslen nereli, kaç yaşında? Bilal Sonses’in babası kimdir?

BİLAL SONSESSOSYAL MEDYA HESABI VE TAKİPÇİ SAYISI

İnstagram Hesabı: @bilalsonses

Bilal Sonses aslen nereli, kaç yaşında? Bilal Sonses’in babası kimdir? Bilal Sonses aslen nereli, kaç yaşında? Bilal Sonses’in babası kimdir? Bilal Sonses aslen nereli, kaç yaşında? Bilal Sonses’in babası kimdir?

BİLAL SONSES SEVGİLİSİ KİM?

Ünlü şarkıcı Sonses özel hayatını gizli tutmaktadır. Her ne kadar sevgilisi kim, sevgilisi kaç yaşında gibi sorular sorulsa da bu konu hakkında detaylı bilgi yok.

BİLAL SONSES BABASI VE ANNESİ KİMDİR? BİLAL SONSES ÇOCUKLUĞU

İstanbul’un Fatih semtinde doğan başarılı sanatçı baba tarafından Adıyamanlıdır. Mehmet Sonses 2002 yılında trafik kazasıyla hayatını kaybettiğinde Bilal 9 yaşındaydı. Yaşadığı zorluklar içerisinde kendisini müziğe vermiştir.

Bilal Sonse’in babası Mehmet Sonses de müzisyendir.

Bilal Sonses aslen nereli, kaç yaşında? Bilal Sonses’in babası kimdir?

BİLAL SONSES’İN BABASI MEHMET SONSES’İN KAZA HABERİ GAZETEDE YAYINLANDI

Program sonrası evine giden türkücü Mehmet Sonses, aşırı hız yapınca denize uçup can verdi.

“Hadi yalan de” isimli bir kasedi de bulunan Mehmet Sonses (36), Aksaray Uğur Müzikhol’deki programı bittikten sonra 03.00 sıralarında Sefaköy’deki evine gitmek üzere BMW marka spor otomobiliyle yola çıktı. Yolu boş görünce gaza basan Sonses, Zeytinburnu sahil yolunda direksiyon hakimiyetini kaybetti.

Bilal Sonses aslen nereli, kaç yaşında? Bilal Sonses’in babası kimdir?

MEHMET SONSES KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NEDEN VEFAT ETTİ?

Adıyaman iline bağlı Kahta ilçesinde doğmuştur. Malatya’da büyümüş, İstanbul’da uzun yıllar sanatını icra etmiştir. Üç albüm çıkararak müzik hayatında tanınmıştır. 2003 yılında “Hadi yalan de” adlı albümünü yapmıştır. 2007 yılında yaptığı “Nazlım/Dön Gülom” bir başka sevilen albümüdür. Henüz genç yaşında geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamını yitirmiştir.

Bilal Sonses aslen nereli, kaç yaşında? Bilal Sonses’in babası kimdir?

BİLAL SONSES ŞARKILARI

“İnat Keçi” (2019)

“İçimden Gelmiyor” (ft. Bengü) (2019)

“Sevme” (2019)

“Sen Aldırma” (ft. Reynmen) (2019)

“Neyim Olacaktın?” (2019)

“Cennetten Çiçek” (2019)

”Son olarak İki Kelime” (2019)

“Sende Kaldı Yüreğim” (ft. Derya Bedavacı) (2020)

“Sonu Gelmez” (ft. Seda Tripkolic) (2020)

“Yara” (ft. Ziynet Sali) (2020)

“Görmedim Sen Gibi” (2020)

“Nefret” (2020)

“Geç Değil” (ft. Rozz Kalliope) (2020)

“Sebepsiz Boş Yere” (2021)

Bilal Sonses aslen nereli, kaç yaşında? Bilal Sonses’in babası kimdir?Bilal Sonses aslen nereli, kaç yaşında? Bilal Sonses’in babası kimdir? Bilal Sonses aslen nereli, kaç yaşında? Bilal Sonses’in babası kimdir?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.