Bikinili Poz Paylaşan Aleyna’nın Boyu Tartışma Yarattı

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Aleyna Tilki, cesur bir paylaşıma imza attı. Genç şarkıcının bu paylaşımı, takipçilerini ikiye böldü.
Bikinili Poz Paylaşan Aleyna’nın Boyu Tartışma Yarattı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son dönemlerde yaptığı çıkışlarla magazin dünyasında adından söz ettirmeyi başaran Aleyna Tilki, tatil sezonun açılmasıyla birlikte dinlenmeye çekildi. Bu arada sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan genç şarkıcı, tatil fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunuyor.

Son olarak sarı bikinisiyle havuz başında çektirdiği fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan Aleyna Tilki, takipçilerini ikiye böldü. Bazı takipçileri genç şarkıcının photoshop’la boyunu uzattığını savunurken, bazıları da Aleyna’nın uzun boylu olduğunu belirterek genç şarkıcıya sahip çıktı. Fotoğrafları 1 saate yakın bir zamanda 100 binin üzerinde beğeni alan Aleyna, gönderinin altındaki tartışmaya dahil olmadı. Sosyal medyada 2,3 milyon kişi tarafından takip edilen Aleyna Tilki, özellikle kendi yaşıtı olan genç kitleye hitap ediyor.

YENİ ŞARKILAR İÇİN KENDİNİ EVE KAPATTI

Geçtiğimiz günlerde Reynmen için kullandığı ağır ifadelerle gündeme gelen Aleyna, konuyla ilgili polemiği başlatıp sessizliğe büründü. Önümüzdeki aylarda çıkarmayı düşürdüğü yeni albümü için dışarıyla irtibatını kesen Aleyna’nın sıkı bir çalışma içerisine girdiği öğrenildi. Geçtiğimiz yıl çıkardığı şarkılar müzik piyasasına damga vuran Aleyna, büyük ses getirecek yeni parçalar üzerinde çalışıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.