Bige Önal, üvey abisiyle neden görüşmüyor anlattı!

Geçtiğimiz haftalarda babasının ani ölümüyle yıkılan oyuncu Bige Önal, Nişantaşı’nda görüntülendi. Oyuncu, babasının ilk evliliğinden dünyaya gelen üvey abisi Patrick Mölzl ile neden görüşmediğiyle ilgili sorulara “Abimle 21 yaşında tanıştım. O yaştan sonra kardeş gibi olunmuyor” yanıtını verdi.
Takip et
Bige Önal, üvey abisiyle neden görüşmüyor anlattı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde başrol oynayan Bige Önal, 16 martta babası Erhan Önal‘ı kaybetti. Babasının ölümünün sonrasında yavaş yavaş toparlanmaya başlayan Önal, önceki gün bir arkadaşıyla Nişantaşı’nda görüntülendi. Çok üzüntülü olduğunu ve doktor randevusu için Nişantaşı’na geldiğini belirten oyuncu, üvey abisiyle neden görüşmediğiyle alakalı de konuştu.

Uzun uzun konuşmaktan çekinen Bige Önal, “Çok konuşmak istemiyorum. Bugün doktora geldim arkadaşımla. Sağlığım iyi, daha iyi olacağım. Bugün affınızı rica ediyorum. Elimden geldiğince dikkat ediyorum sette de böyleyiz” ifadelerini kullandı.

“ABİMLE KARDEŞ GİBİ OLAMADIK AMA ARAMIZDA PROBLEM YOK”

Babasının ölümünün sonrasında tekrardan ortaya çıkan üvey abisi Patrick Mölzl ile neden görüşmediğiyle alakalı konuşan oyuncu, “Patrick ile yakın değiliz. Çünkü ben abimle 21 yaşımdayken tanıştım, o yaştan sonra abi kardeş gibi olunmuyor maalesef. Ama aramızda herhangi bir husumet yok. Tamamen beraber büyümemekle ilgili bir vaziyet. Abim Almanya’da yaşadığı için öyle pek abi-kardeş gibi olamadık” şeklinde konuştu.

Bige Önal, üvey abisiyle neden görüşmüyor anlattı!

“SALGIN YÜZÜNDEN ALMANYA’DAN CENAZEYE GELEMEDİM”

Babasının vefatının sonrasında Snob Magazin’e konuşan Mölzl ise “Babamı kaybettiğim için çok üzgünüm. Ölüm haberini aldıktan sonra Türkiye’ye gelmek istedim ama Covid-19 test sonucumun çıkması 24 saat sürdü. Bu da cenaze törenini kaçırmam manasına geldi. Maalesef Covid-19 salgını yüzünden Almanya’dan Türkiye’ye gelemedim. Uçuş izni verilmedi” demişti.

Bige Önal, üvey abisiyle neden görüşmüyor anlattı!Bige Önal, üvey abisiyle neden görüşmüyor anlattı!Oyuncu Bige Önal, yaşamını yitiren babası Erhan Önal’ı gözyaşları içinde son yolculuğuna uğurladıBige Önal, üvey abisiyle neden görüşmüyor anlattı!Bugün yaşamını yitiren futbolcu Erhan Önal, oyuncu Bige Önal’ın babası çıktı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.