adplus-dvertising

BIFI coin nedir, ne kadar? Beefy Finance (BIFI) hakkında bilmeniz gerekenler

Beefy.Finance doğrudan Ethereum ağında geliştirilen, verim optimizasyon projelerinden ilham alan anonim bir ekipten oluşuyor. Yönetim token’ı dağıtım sözleşmeleri 22 Eylül 2020’de hayata geçti ve ilk kasa 8 Ekim 2020’de açıldı. Peki, BIFI coin nedir, BIFI coin ne kadar? Beefy Finance Kısa Sürede Nasıl Yükseldi? Beefy Finance ile Getiri Nasıl Optimize Edilir? Neden Beefy Finance'e İhtiyaç var?
Takip et
BIFI coin nedir, ne kadar? Beefy Finance (BIFI) hakkında bilmeniz gerekenler
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Her geçen gün kripto para piyasası yeni bir coinle daha tanışıyor. Başarılı projeler bir bir borsalarda yer almaya devam ediyor. Sistemin eksik yönlerini gören platformlar özellikle piyasaya çabucak adapte oluyor. Beefy Finance para birimi de bunlardan biri.

Beefy.Finance, Binance Smart Chain üzerinde çalışan bir getiri optimize edicisi. Küçük bir ücret karşılığında Beefy.Finance, likidite havuzlarını kullanarak çeşitli yatırım stratejilerini otomatikleştiriyor. Beefy’e göre manuel yöntemden daha avantajlı. Peki, BIFI coin nedir, BIFI coin ne kadar?

BIFI (Beefy Finance) coin nedir?

Beefy Finance (BIFI), Binance Smart Chain (BSC) üzerinde kurulu ve Yield farming‘i optimize eden bir platformdur. Beefy ile kullanıcılar BSC havuzlarıyla, projeleriyle ve diğer hizmetleriyle kolay etkileşim kurabilirler. Sadece büyük yatırımcıların değil, küçük yatırımcıların da farming avantajlarından faydalanmalarını amaçlarlar.

Platformda farming vaultları bulunur ve bu vaultlardaki varlıkların getiri oranları düzenli olarak hesaplanır. Tüm bu süreç otomatik bir şekilde ilerler ve getiri oranları en optimize şekilde hesaplanarak kullanıcılara aktarılır.

Ethereum ağındaki yüksek gas ücretleri nedeniyle BSC ile entegrasyon yapılmıştır. Beefy’nin Binance ile uzun vadeli hedefleri arasında yeni stratejiler oluşturmak, projenin büyümesini sağlamak ve hackathon yapmak bulunuyor.

Binance zincir tabanını kullanan kripto para birimi, verimli çiftlik optimize edici olarak isimlendirilmektedir. Binance akıllı zincir tabanın çalışan sistem, BSC havuzu ile birlikte diğer hizmetlerle kolay iletişim kurmayı hedeflemektedir. BIFI kısaltma ismiyle piyasaya giriş yapan kripto para birimi, BUSD ve BNB ile şu anlık işlem yapılabilmektedir.

Proje, herhangi bir yatırımcının platformdaki teklifler aracığıyla yer alması için basit ve sezgisel olan karmaşık stratejiler sunuyor. Ekip, Binance Smart Chain ile en yüksek verimi elde edebilmek adına otomasyonu optimize etmenin yollarını araştırdı. Binance Smart Chain, hızı ve ücretinde avantajlar sunar ancak yine de kendine özgü birtakım problemleri ve zorlukları mevcut.

Derinlemesine kökleşmiş bir kripto zihniyetine sahip merkezi olmayan bir proje olarak, karar verme yetkisini projeye yatırım yapanlara sağlayan bir yönetişim sistemi bulunuyorBI. Bu, Beefy’nin yerel yönetişim token’ı BIFI ile bağlantılı yönetişim mekanizmaları yardımıyla gerçekleşir. Beefy.Finance, Ethereum ağında geliştirilmiş, kullanıcılara stratejiler sunan, merkezi olmayan, Binance Smart Chain üzerinde çalışan bir optimize edicidir. BIFI token sahipleri, yönetim sisteminin bir parçası olarak platforma teklifler oluşturma ve bunları oylama hakkına sahiptiler.

Beefy Finance, toplam arzıyla fiyatını bağdaştırıyor. Sadece 80 bin adet bulunan coinin dolaşımdaki arzı ise, 72 bin. Bu yüzden fiyatının bu seviyelerde durması pek şaşırtıcı değil. Bir pump hareketi yaptıktan sonra düzeltme yaşayan BIFI için yeni hedef neresi olacak? Herkes merak ediyor. 24 saatlik işlemlerde 150 ile 160 milyon dolarlık işlem hacmine sahip.

Derinlemesine kökleşmiş bir kripto zihniyetine sahip merkezi olmayan bir proje olarak, karar verme yetkisini projeye yatırım yapanlara sağlayan bir yönetişim sistemi bulunuyorBI. Bu, Beefy’nin yerel yönetişim token’ı BIFI ile bağlantılı yönetişim mekanizmaları yardımıyla gerçekleşir.

Kısaca, Beefy.Finance, Ethereum ağında geliştirilmiş, kullanıcılara stratejiler sunan, merkezi olmayan, Binance Smart Chain üzerinde çalışan bir optimize edicidir.

BIFI coin ne kadar?

Beefy.Finance bugünkü fiyatı ₺16.850,80 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺49.481.236 TRY. Beefy.Finance son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #341, piyasa değeri ₺1.213.257.484 TRY. Dolaşımdaki arz 72.000 BIFI coin ve maksimum seviyede. 80.000 BIFI coin.

BIFI coin nedir, ne kadar? Beefy Finance (BIFI) hakkında bilmeniz gerekenler

BIFI tokenın piyasa değeri 261 milyon dolar olurken günlük işlem hacmi 41 milyon dolar seviyesindedir.

BIFI coin nedir, ne kadar? Beefy Finance (BIFI) hakkında bilmeniz gerekenler

BIFI coin nerden alınır?

Başta Binance borsası olmak üzere Pancakeswap, Bakeryswap ve Julswap gibi yerlerde de listelenmektedir. Ethereum gas ücreti yüksek olduğundan alternatif olabilmek için piyasaya çıkmıştır. Beefy Finance, uzun vadede yeni stratejiler oluşturarak, platformun büyümesini istiyor.

BIFI token

Tokenler, wBNB’de ödül kazanmak amacıyla yönetişim havuzunda stake edilebilir. Daha sonra mahsul yetiştirme kasası kullanıcılar tarafından ödenen ücretlerin bir kısmı da, havuzda bulunan BIFI tokeninin sahiplerine dağıtımı yapılır. BIFI sahipleri oylama sürecine katılmak için tokenlerinı kaldırmalarına gerek yoktur. Bu kullanıcıların oy kullanmak için ödüllerini varsayılan olarak belirlemelerine gerek olmadığı anlamını taşır, oy kullanmak için daha çok teşvik sağlanır.

BIFI token sahipleri, yönetim sisteminin bir parçası olarak platforma teklifler oluşturma ve bunları oylama hakkına sahiptiler.

Tokenler, wBNB’de ödül kazanmak amacıyla yönetişim havuzunda stake edilebilir. Daha sonra mahsul yetiştirme kasası kullanıcılar tarafından ödenen ücretlerin bir kısmı da, havuzda bulunan BIFI tokeninin sahiplerine dağıtımı yapılır.

BIFI sahipleri oylama sürecine katılmak için tokenlerinı kaldırmalarına gerek yoktur. Bu kullanıcıların oy kullanmak için ödüllerini varsayılan olarak belirlemelerine gerek olmadığı anlamını taşır, oy kullanmak için daha çok teşvik sağlanır.

Beefy Finance (BIFI) Kısa Sürede Nasıl Yükseldi?

Binance, Beefy Finance’i (BIFI) TSİ Innovation Zone’da listeleyeceğini duyurdu. Haberin ardından BIFI fiyatı yükselişe geçti ve ATH yaptı.

BIFI, Binance borsasına girdikten sonra ciddi bir yükseliş yaşadı. Özellikle de BIFI/BUSD işleminde %100’ün üzerinde bir kazanca doğru tırmanışını gösterdi. Aynı durum BIFI/BNB işleminde de yaşandı. Binance’da listelendiği ilk anda BIFI/BUSD işleminde 1200 dolar seviyelerinden giriş yaptı. Daha sonrasında ise 24 saatlik dilimde 6000 doların üzerine iğne attı. BUSD olarak anlık fiyatı 3000 dolar seviyelerinde.

Beefy Finance, aylık yüzde 28, haftalık yüzde 181, günlük ise yüzde 149 gibi kazanım oranlarını gördü. Özellikle de Binance borsası listelediğinde yatırım yapan pek çok insan kazanı. Kısa vadede ortalama 6x seviyelerini yakaladı.

16 Mart Salı günü itibariyle Binance borsası bir kripto para birimini daha listeye aldı. Kendi alt yapısını kullanması nedeniyle borsaya kısa sürede girebilen kripto para birimi inanılmaz bir yükseliş sergiledi.

BIFI coin nedir, ne kadar? Beefy Finance (BIFI) hakkında bilmeniz gerekenler

Beefy.Finance Avantajı ne?

Beefy.Finance, Binance Smart Chain üzerinde çalışan bir getiri optimize edicisi. Küçük bir ücret karşılığında Beefy.Finance, likidite havuzlarını kullanarak çeşitli yatırım stratejilerini otomatikleştiriyor. Beefy’e göre manuel yöntemden daha avantajlı.

Proje, herhangi bir yatırımcının platformdaki teklifler aracığıyla yer alması için basit ve sezgisel olan karmaşık stratejiler sunuyor. Ekip, Binance Smart Chain ile en yüksek verimi elde edebilmek adına otomasyonu optimize etmenin yollarını araştırdı. Binance Smart Chain, hızı ve ücretinde avantajlar sunar ancak yine de kendine özgü birtakım problemleri ve zorlukları mevcut.

Beefy Finance (BIFI) Yorum

Bifrost’un çoklu zincir teknolojisiyle desteklenen BiFi , yalnızca Ethereum’u değil, Bitcoin, BNB, DOT ve Klaytn gibi diğer blok zincirlerini de bağlayacak ve böylece şu anda Ethereum ile sınırlı olan DeFi ekosistemini genişletecek çok zincirli DeFi projesidir. Bu çok hatlı bağlantı sayesinde BiFi, gaz ücretlerini düşürecek, erişilebilirliği artıracak ve daha fazla insana daha yenilikçi finansal ürünler sağlamak için çalışacak.

Beefy Finance ile Getiri Nasıl Optimize Edilir?

Beefy Finance, bir kasa sistemi aracılığıyla getirileri optimize eder; kasalar, akıllı sözleşmeler yoluyla stratejiler uygulayan yatırım araçları olarak hizmet eder.

Bu kasalar, sizin için en iyi verimli tarım fırsatlarını otomatik hale getirir.

Bir kasa aşağıdaki işlevlere sahiptir:

Kripto varlıklarını likidite olarak kullanma,

Varlıkları başkaları için teminat olarak sağlama,

Tasfiye şansını azaltmak için teminatı yönetmek,

Getiri ve bileşik kar elde etmek için varlıkları kullanmak.

Neden Beefy Finance’e İhtiyacınız Var?

Bir kişi, Venus.io, Backeryswap.org veya diğerleri gibi platformlarla doğrudan tarım yapabilir, ancak kasalar gazdan tasarruf etmenize, borç oranlarına karşı sağlıklı teminat sağlamanıza, mümkün olan en iyi getiriler için kendi kendini optimize etmenize ve otomatik olarak yeniden yatırım yapmanıza yardımcı olur.

Kasalar, yukarıdaki işlevlerle kullanıcıların De-Fi tarım deneyimlerini tamamen otomatikleştirmelerine ve getirileri mümkün olan en iyi şekilde optimize etmelerine olanak tanır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.