adplus-dvertising

Beyoğlu’nda trafik magandası dehşet saçtı

Beyoğlu’nda trafikte yol verme münakaşası yaşayan bir trafik magandası tartıştığı ve içerisinde kadın yolcusu olan taksinin yolunu kesti. Sürücüyü yumruklayan maganda kavgayı ayırmaya çalışan vatandaşlara da bijon anahtarıyla saldırdı. O anlar kameralara yansıdı.
Takip et
Beyoğlu’nda trafik magandası dehşet saçtı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay saat 08.00 sıralarında Karaköy Kemeraltı Caddesi üstünde yaşandı. Edinilen bilgiye göre içerisinde kadın yolcusu olan bir taksi ve bir araç trafikte yol verme münakaşası yaşadı. Münakaşayı gören trafik polisi ekipleri olaya müdahale etti ve taksici olay yerinden ayrıldı. Münakaşayı yaşayan öbür araç şoförü ise önce trafik polisleriyle sözlü olarak tartıştı sonrasında da aracına binip taksiyi takip etmeye başladı. Caddenin ilerisinde taksinin önünü kesip küfürler etmeye başlayan şahıs birden aracından indi ve taksiciye yumruklarla saldırmaya başladı. Çevredeki vatandaşlar ve esnaf ise hemen kavgayı ayırmaya koştu. Bu sırada taksi şoförüne saldırmaya devam eden trafik magandası bu defa de eline bijon anahtarını alarak kavgayı ayırmaya gelen esnafa saldırdı. O anlar kameralara an be an yansıdı.

Beyoğlu’nda trafik magandası dehşet saçtı

“Böylesini ilk kez gördüm”

Saldırıya uğrayan taksici Halil Çizmeci, “ Otobüs sıkıştırdı beni. Bende önüne kırdım. Bana oğlum diyerek hitap etti. Otomobilde da müşteri vardı. O bana ana avrat küfür etti. Ondan sonra bana oğlum şeklinde konuştu. Sonra geldi bana saldırdı. Sonra beni trafikte yakaladı, önümü kesti ve saldırdı. Müşterim de korktu ve gitti şu an. Bayanın yanında niye küfür ediyorsun dedim. Ayıranlara da saldırdı. Ara sıra bu şekilde şeyler oluyordu ama böylesini ilk kez gördüm” şeklinde konuştu. Gideceğim ve hemen davacı olacağım. Karakola gidiyorum” şeklinde konuştu.

Beyoğlu’nda trafik magandası dehşet saçtı

Beyoğlu’nda trafik magandası dehşet saçtı

“Taksici can derdine düştü”

Kavgayı ayırmaya gelip bijon anahtarıyla saldırıya uğrayan esnaf Haydar Kambur, “ Adam taksiciye saldırdı, yanında bayan vardı. Bir saldırdı, iki saldırdı en son dayanamadım ben de gittim olaya müdahil oldum. Adam vazgeçmedi hala saldırıyordu. Taksici de canının derdine düştü adam. Kadın yolcu korkmuştu, inemedi araçtan zaten. Ben hemen koştum demirlerden atlamaya çalıştım. Elim yarıldı, kanadı. Demirler sivriydi geçemedim” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.