Beyoğlu’nda polis asayiş uygulaması yaptı, tüm yollar tutuldu!

100 araç ve 150 personel ile Beyoğlu’nda yapılan asayiş uygulaması kapsamında polis ilçeye tüm giriş ve çıkışlarda denetim yaptı.
Takip et
Beyoğlu’nda polis asayiş uygulaması yaptı, tüm yollar tutuldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü koordinesinde, İlçe Emniyet Müdürlüğü Devriye Ekipler Amirliği, Güven Timleri Büro Amirliği ve Motorize Ekipler Amirliği ekiplerince dün akşam saatlerinde ilçe genelinde asayiş uygulaması gerçekleştirildi. Bölgenin giriş çıkışları polis tarafından kapatılarak kontrol noktaları yaratıldı.

Ekiplerce yaratılan denetim noktalarında, şüpheli görülen araçlar durduruldu. Durdurulan araçların içi didik didik aranırken, yolcu ve şoförlerin de üst aramaları ve Genel Bilgi Toplama (GBT) kontrolleri yapıldı.

100 ARAÇ, 150 PERSONEL KATILDI

İlçede asayiş ve güvenliğin devamı için düzenlenen uygulamaya 100 araç ve 150 personel katıldı. Suça ve suçlulara geçit vermemek için gece gündüz çalışan polis ekiplerinin ilçedeki denetimlerine kesintisiz devam edeceği öğrenildi.

Öte yandan, denetimlerde maske takmadığı görülen kişilere Umumi Hıfzıssıhha Yayasına Muhalefet suçundan idari para cezası uygulandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.