Beyoğlu’nda Ölen Kişi Eski İngiliz İstihbarat Subayı Çıktı

Beyoğlu'nda cesedi bulunan kişinin İngiliz istihbarat subayı James Gustaf Edward Le Mesurier olduğu tespit edildi.

Beyoğlu’nda cesedi bulunan kişinin, Suriye’de ‘Beyaz Baretliler’ olarak tanınan gruba desteği ile bilinen eski İngiliz istihbarat subayı olan James Gustaf Edward Le Mesurier olduğu tespit edildi.

Karaköy Kılıç Ali Paşa Cami yanında saat 05:30 sıralarında Cami görevlileri, caminin yan tarafında bir kişinin hareketsiz bir şekilde yattığını gördü ve olayı polis ekipleri ile sağlık ekiplerine bildirdi. olay yerine gelen sağlık ekipleri, yerde hareketsiz bir şekilde yatan kişinin yaşamını yitirdiğini belirledi. Polis ekipleri de çevrede güvenlik önlemleri alırken, cesedin yüzünün kesici bir alet ile yaralandığı, el ve ayaklarında da kırık olduğu tespit edildi.

Ceset ilk incelemeler sonrası otopsi için İstanbul Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü.Beyoğlu’nda Ölen Kişi Eski İngiliz İstihbarat Subayı Çıktı

48 yaşında olan Le Mesurier’in şüpheli ölümü, polis kayıtlarına göre ‘Yüksekten düşme’ olarak geçerken, Le Mesuriet’in eşi ifadesinde, saat 04:00 sıralarında uyku ilacı aldıklarını, kapının çalınması üzerine uyandığını ve eşinin cesedini çevredekilerin uyarısı üzerine gördüğünü söylediği belirtildi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı