adplus-dvertising

Beylikdüzü’nde bir siteden 30 bin TL değerinde 4 bisiklet çaldı

Beylikdüzü’nde bir siteye dadanan hırsız, toplamda 30 bin lira değerinde dört tane park halindeki bisikleti çalarak kaçtı. Bisikleti çalınan çocuklardan biri “Ayıp be kardeşim, ayıp” diyerek tepki gösterdi. Meydana Gelen anlar güvenlik kamerasıyla kaydedildi.
Takip et
Beylikdüzü’nde bir siteden 30 bin TL değerinde 4 bisiklet çaldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, bir kaç gün önce Kavaklı Mahallesi’nde yaşandı. Genellikle sabah 4.30 ve 5.30 saatleri arasında site içine çeşitli yollarla giren hırsız, bahçedeki bisiklet parkı bölümünde bulunan bisikletleri teker teker çaldı. Toplamda 30 bin lira değerinde olduğu öğrenilen bisikletleri çalınan çocuklar ise vaziyetten dolayı üzüldü. Olay ile alakalı sadece bir bisiklet sahibinin polise suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi. Bisikletlerin çalınma anı sitenin güvenlik kamerasına yansıdı.

Bisikleti çalınan çocuklardan Buğra Duman, “ Hırsız, teller yapılmadan önce alıyor, teller yapılmadan önce bisikleti alıp götürüyor. Üçü on geçe, beşte ve altıda geliyor. Bisikletlerin kimileri açık kimileri ise kilitliydi. Bizim abimizin bisikleti de çalındı. O kilitliydi gelmiş kesmiş almış. Çok güzel bisikletti yani. Gitti güzelim bisiklet. Çok bisiklet vardı, hırsız biraz kördü herhalde görememiş. 4 adet bisiklet çalındı. Toplam zararımız 30 bin lira oldu” şeklinde konuştu.

“Ayıp ya kardeşim, ayıp”

Hırsızın bisikletini çaldığı bir öbür çocuk Bilal Duman ise çok üzgün olduğunu belirterek, “Bizim sitemize girdi. Bisikletleri alıp götürdü. Biz birincisinde pek oralı olmadık ama iki, üç, dört olunca hepimiz buradan bisikletleri kaldırdık. Ayıp kardeşim ya, ayıp” diyerek konuştu.

Olay hakkında konuşan site görevlisi Abdullah Duman,” İnşaat yapıldığı için duvarda boşluk vardı. Orada girmişler. Buradan açık olan bisikletlerden üç adet alıyor. Kilitli olanı da kesip götürdü. Toplam dört bisiklet çalındı. Maliyeti 30 bin liradır. Eğer hırsızın vicdanı varsa geri getirsin. Şikayetçi olan bir arkadaşımız oldu” dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.