adplus-dvertising

Beykoz’da bisiklet hırsızının rahat tavırları pes dedirtti

İstanbul Beykoz’da bir apartmana giren hırsız, gözüne kestirdiği 6 bin TL değerindeki bisikleti saniyeler içinde çalıp, çaldığı bisikletle olay yerinden kaçtı. O anlar güvenlik kamerasına yansırken hırsızın rahat tavırları pes dedirtti.
Takip et
Beykoz’da bisiklet hırsızının rahat tavırları pes dedirtti
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hırsızlık olayı, bir kaç gün önce Beykoz Kavacık Mahallesi’nde yaşandı. İddiaya göre, kimliği henüz tespit edilemeyen bir kişi, apartmanın ara koridoruna bırakılan bisikleti gözüne kestirdi.

Sonrasında apartmanda kimsenin olmadığını fırsat bilen hırsız, sesiz sedasız apartmana gelerek gözüne kestirdiği 6 bin TL değerindeki bisikleti apartmanın dışına çıkardı.

Beykoz’da bisiklet hırsızının rahat tavırları pes dedirtti

Hırsız, çaldığı bisikletle olay yerinden kaçtı. Daha sonra bisiklet sahibi apartmana bıraktığı bisikletini göremeyince yaşamının şokunu yaşadı. Bunun üstüne apartmanın güvenlik kamerasına bakan bisiklet sahibi bisikletinin çalındığını görünce polise giderek şikayetçi oldu.

Apartmandaki bisikleti saniyeler içinde çalan hırsız kamerada

Hırsızın 6 bin TL değerindeki bisikleti çaldığı anlar apartmanın güvenlik kamerasına an be an yansıdı. Görüntülerde sokağa gelen hırsızın apartmana girdiği, kısa zaman sonra çaldığı bisiklete binerek olay yerinden uzaklaştığı görülüyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.