adplus-dvertising

Beykent Üniversitesi’nde 25’inci yıl mezuniyet coşkusu

25’inci mezuniyet törenini gerçekleştiren Beykent Üniversitesi, 20 bin’den fazla mezun verdi. İki ayrı günde düzenlenen törende üniversiteye bağlı birçok fakülte, enstitü ve yüksekokul mezunları kep attı.
Takip et
Beykent Üniversitesi’nde 25’inci yıl mezuniyet coşkusu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyen üniversite mezuniyet törenleri yapılmaya başlandı. 20’nci, 21’inci ve 22’nci dönem mezuniyet törenlerini gerçekleştiren Beykent Üniversitesi, 147 farklı bölüm ve programdan 20 bin’den fazla mezun verdi. İki ayrı günde düzenlenen törende üniversiteye bağlı birçok fakülte, enstitü ve yüksekokul mezunları kep attı.

Beykent Üniversitesi’nde 25’inci yıl mezuniyet coşkusu

Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde düzenlenen mezuniyet töreni, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Törenin açılış konuşmasını Öğrenci Konseyi Başkanı Ömer Faruk Bayrak ve Rektör Prof. Dr. Murat Ferman yaptı.

Profesyonel başarı ödülleri

Törende 25’inci Sene Mezun Ödülleri kapsamında verilen Profesyonel Başarı Ödülleri ise sahiplerini buldu. ‘Ata Tohumu Hareketi’ ile Beykent Üniversitesi mezunu basın mensubu Cem Seymen, Topluma Katkı Ödülü’ne, Marmaray’ın baş mimarı Beykent Üniversitesi mezunu Başak Doğan ise Topluma Katkı Ödülü’ne layık görüldü. Doğan’a ve Seymen’e ödülü, Mütevelli Heyet Başkan Danışmanı Dr. Erkan Çelik, Rektör Prof. Dr. Murat Ferman ve Mezunlar Derneği Başkanı Fatma Günal tarafından verildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.