adplus-dvertising

Beyazıt Öztürk’ün Beyaz Show’u yeniden başlıyor!

Uzun bir süredir ekranlardan uzak kalan Beyazıt Öztürk'ten sevenlerine bir haber geldi. Ünlü şov yıldızı bir dönemler ekranlara damgasını vuran Beyaz Show'un Kasım ayında yeniden başlayacağını duyurdu.
Takip et
Beyazıt Öztürk’ün Beyaz Show’u yeniden başlıyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son olarak O Ses Türkiye’de jüri üyeliği yapan Beyazıt Öztürk, önceki gün sürücüsü ile Bebek trafiğinde görüntülendi. Kanal D ekranlarında Aralık 1996’dan Mayıs 2018’e kadar Beyaz Show‘u sunan Öztürk, yeni sezon bombasını da patlattı.

BEYAZ SHOW İÇİN TARİH VERDİ

Annesinin evine giderken Uçankuş’un objektifine takılan 52 yaşındaki şovmen, “Durabilecek yerimiz olsa durur konuşurdum. Trafikte yakaladınız” diye basın mensuplarına takıldı. Beyaz Show’un özlendiğini dile getiren Öztürk, “Biraz zamanı var. Kasım gibi inşallah” sözleriyle, tekrardan ekranlarda olacağının sinyalini verdi.

Beyazıt Öztürk’ün Beyaz Show’u yeniden başlıyor!

“BİR ŞEYLER YAPARKEN EN İYİSİNİ YAPMAK GEREKIR”

Beyazıt Öztürk daha önce yaptığı bir açıklamada “Bir şeyler yapacağız ama en iyisini yapmamız gerekir. Pandemiden dolayı seyircili program yapamıyoruz. Bu yüzden birçok program iptal oluyor. Hastalık bitse, her şey normale dönse, konuşmak çok daha kolay olacak” ifadelerini kullanmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.