Beyaz Saray, UFO iddialarını araştırıyor!

Beyaz Saray'dan yapılan açıklamaya göre ABD'de son dönemlerde ortaya atılan UFO iddiaları ile ilgili ayrıntılı bir rapor hazırlanıyor.
Takip et
Beyaz Saray, UFO iddialarını araştırıyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, düzenlediği günlük basın toplantısında gündemi değerlendirdi ve basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Bir muhabirin son zamanda ABD hava sahasında UFO görüldüğüne ilişkin hazırlanan istihbarat raporuna işaret etmesi üstüne Psaki, “Tanımlanan ya da tanımlanamayan hava araçları tarafından hava sahamıza yönelik ihlalleri ciddiye alıyoruz” yorumunda bulundu.

Psaki, söz konusu istihbarat raporunu da ciddiye aldıklarını ve raporu beklediklerini kaydetti.

Geçtiğimiz hafta katıldığı bir televizyon programında eski Başkan Obama da konu hakkında çok konuşulacak açıklamalara imza atmıştı.

Obama, hükümetin açıklayamayacağı UFO gözlemleri olduğunu doğrulamış ve ‘Tam olarak ne olduklarını bilmiyoruz’ demişti.

Obama’ya 51’inci Bölge ve orada uzaylı varlıklarının saklandığı yönündeki iddialar da sorulmuş eski başkan uzaylıların ve uzay gemilerinin gizli bir deposu olduğuna dair uzun süredir devam eden söylentileri şaka yollu bir biçimde reddetmişti.

Obama programda şu ifadeleri kullanmıştı;

‘İşin doğrusu şu; gökyüzünde nesnelerin görüntüleri ve kayıtları var ve biz onların tam olarak ne olduklarını bilmiyoruz.’

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Kripto Para Piyasaları için Bigpara

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.