adplus-dvertising

Beyaz kamyonetli ‘Dızzolar’ çetesi, yakayı ele verdi

Beylikdüzü ve Esenyurt bölgesinde beyaz kamyonetleri ile bilinen “Dızzolar” çetesi, son hırsızlık girişimde yakayı ele verdiler. Polis kovalamacası neticesinde araçları ile bir pastaneye giren şahıslar, sonrasında yaya olarak polisten kaçmaya çalıştı. Meydana Gelen o dakikalar kameralara yansırken, pastanede kahvaltı yapan bir vatandaş ölümden döndüğü anlar yürekleri ağza getirdi.
Takip et
Beyaz kamyonetli ‘Dızzolar’ çetesi, yakayı ele verdi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Beyaz kamyonetleri ile Beylikdüzü ve Esenyurt bölgesinde bilinen “Dızzolar” çetesi adlı hırsızlar, son hırsızlık girişimlerinde yakayı ele verdi. Dün sabah saatlerinde Beylikdüzü’nde hırsızlık girişiminde bulunan şahıslar, polis ekipleri tarafından fark edilince kaçmaya başladılar. Kilometrelerce devam eden polis kovalamacası neticesinde Esenyurt Akevler Mahallesi’ne gelen hırsızlar, bir araca çarptı.

Beyaz kamyonetli ‘Dızzolar’ çetesi, yakayı ele verdi

Kaza ardından durmayan şahıslar kaçmaya devam ederken direksiyon hakimiyetini kaybederek cadde üstünde bulunan bir pastaneye daldı. Kahvaltı yapan bir vatandaş kıl payı ölümden dönerken, şahıslar bu seferde yaya olarak kaçmaya başladı.

Çok geçmeden polis ekipleri tarafından yakalanan şahıslar gözaltına alınırken, meydana gelen o dakikalar kameralara yansıdı.

Olay anlarını anlatan fırın ustası Engin Toptaş, “Beyaz bir kamyonet polislerden kaçarken seyir halindeki otomobile çarptı. Daha ardından durmayarak kaçan şahıslar bizim dükkanımıza girdi. Bir arkadaşımızda dışarıda kahvaltı yapıyordu, şans eseri ona bir şey olmadı. Öğle arasında falan olsaydı olay yaralılar olabilirdi. Kazanın arından da zaten kaçmaya başladılar. Polislerde onları kovalamaya başladı. Dükkanımızın kafe bölümünde 15 – 20 bin TL’lik zarar oluştu” diyerek konuştu.

Hakan Polat – Erdal Can İçelli – Mert Yıldırım

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.