Beyaz, Acun’a Takıldı! Benimle Röportaj Yaptığın Günleri Hatırla

TV 8 ekranlarında yayınlanan 'O Ses Türkiye' adlı yarışmanın jüri üyelerinden olan Beyaz, Acun ılıcalı'ya takıldı, röportaj yaptığı günleri hatırlattı.

TV 8 ekranlarının sevilerek takip edilen yarışması ‘O Ses Türkiye’de, Acun Ilıcalı ile Beyazıt Öztürk arasında geçen konuşma herkesi güldürdü. Yarışma esnasında Murat Boz’u bir yarışmacıyı övmesi üzerine Acun Ilıcalı yarışmacıya bir şarkı daha söyletti ve daha sonra Acun ile Beyaz arasında herkesi kahkahaya boğan konuşma başladı.


“BUNU SÖYLEYİP SÖYLEYİP LAF SOKUYORSUNUZ ACUN BEY”

Murat Boz’un bir yarışmacıyı övmesinden sonra Acun yarışmacıya bir şarkı daha söyletti ve bunun üzerine Beyaz araya girerek, Acun Ilıcalı’ya “Hep eziklenelim, hep eziklenelim.” diyerek takıldı. Beyaz’ın bu lafları üzerine Acun Ilıcalı da, “Türk televizyonlarının tartışmasız en büyüklerinden birisin.” cevabını verdi. Bu cevap karşısında da  Beyaz, “Bunu söyleyip söyleyip laf sokuyorsunuz Acun Bey.” dedi.

Murat Boz’un 10 yıldır jüri üyesi olduğunu hatırlatan Acun, “Sen daha dünkü jürisin.” deyince bütün stüdyo gülmeye başladı. Beyaz da bu lafın altında kalmadı ve Acun’a, “Benimle röportaj yaptığın günleri hatırlatırım.” diyerek herkesi kahkahaya boğdu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı