adplus-dvertising

Beşiktaş’tan Vida’ya 1.5 milyon euro teklif!

Beşiktaş, iç transferde üç adla masaya oturdu. Yönetim Güven Yalçın’a seneliği 4 milyon TL’den 4 senelik sözleşme sunarken genç futbolcunun teklife olumlu baktığı öğrenildi. Senelik 1.6 milyon Euro alan Larin senelik 100 bin Euro zammı kabul edemeyeceğini açıklarken, 3.5 milyon Euro maaşı olan Vida da 1.5 milyon Euro’luk yeni teklife çok şaşırdığını söyledi.
Takip et
Beşiktaş’tan Vida’ya 1.5 milyon euro teklif!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Beşiktaş’ta yönetim iç Transfer çalışmaları için şimdiden düğmeye bastı ve sezon sonu sözleşmesi bitecek oyuncularla masaya oturdu. Siyah beyazlı kulübün Genel Menajeri Ceyhun Kazancı ilk önce genç golcü Güven Yalçın ile masaya oturdu.

Beşiktaş’tan Vida’ya 1.5 milyon euro teklif!

Yönetim ismine genç golcüyle pazarlıkları yürüten Kazancı, bu sezon genel olarak yedekten gelerek hamle oyuncusu olarak takıma katkı sağlayan Güven’e yıllığı 4 milyon TL’den olmak üzere 4 senelik sözleşme önerdi. Genç yıldız da Beşiktaş’ı çok sevdiğini ve kariyerini uzun seneler burada sürdürmek istediğini söyleyerek olumlu bir yaklaşım sergiledi.

İKİ İSİMLE GÖRÜŞMELER TIKANDI

Cyle Larin ve Domagoj Vida ile yürütülen görüşmeler ise Güven’le yapılan kadar iyi geçmedi. Çifte kupalı geçen sezonun yıldızlarından olan bu sezon ise istikrarsız bir görüntü çizen Kanadalı futbolcuya 1.7 milyon Euro önerildi. Larin ise halihazırda 1.6 milyon Euro aldığını, 100 bin Euro’luk zammı yeterli bulmadığını ve konuyu menajeriyle görüşeceğini dile getirdi.

Senelik 3.5 milyon Euro alan ve yüksek maliyeti sebebiyle yönetimin elinde tutmaya çok hevesli olmadığı Domagoj Vida’ya ise ilerleyen yaşı da gereği bu defa senelik 1.5 milyon Euro önerildi.

“EKONOMİK DENGELERİ KORUMAK ZORUNDAYIZ”

Dinamo Kiev’den 2017-18 sezonunun devre arasında alınan Vida tam dört senedir siyah beyazlı formayı terletiyor. Yönetim daha önce Vida’ya “Eğer kulüp bulursan gitmen için sana kolaylık sağlarız” dese de Hırvat yıldız kalmayı tercih etmişti. İç transfer çalışmalarını bir ay içinde tamamlamak istediklerini söyleyen Genel Menajer Ceyhun Kazancı, “Kadromuzdaki her bir futbolcu bizim için kıymetli. Biz arkadaşlarımıza tekliflerimizi yaptık, bunu yaparken de ekonomik dengeleri korumaya çalış tık, bunu zorunluyuz. Şuanda kendilerinden kesin cevap bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Beşiktaş’tan Vida’ya 1.5 milyon euro teklif!
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.