Beşiktaş’tan Dorukhan Hamlesi

7 Eylül 2019, 11:30 tarihinde eklendi

Beşiktaş'ın genç yeteneklerinden 23 yaşındaki Dorukhan Toköz, performansının ödülünü maaşına yapılan 650 bin Euro zam ile alacak.

Beşiktaş’tan Dorukhan Hamlesi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Beşiktaş’ın genç yeteneklerinden Dorukhan Toköz, başarılı performansı ve saha dışındaki duruşuyla da teknik heyet ve yönetimin gözüne girmeyi başardı. Genç futbolcu, geçtiğimiz transfer döneminde, bir çok Avrupa kulübünden teklif almasına rağmen Beşiktaş’ta kalmayı tercih etmişti.

BEŞİKTAŞ’TA ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORUM

Kendisine gelen transfer tekliflerini geri çeviren Dorukhan, bu sene Beşiktaş’ta şampiyonluk yaşamak istediğini ve takımda en az 1 sene daha oynamak istediğini kaydetti. Yönetimin, bütün transfer tekliflerine rağmen, Beşiktaş’ı zor duruma sokmamak için teklifleri geri çeviren başarılı oyuncuya performans ve bu davranışı sebebiyle maaş arttırımı yaptığı öğrenildi.

Birçok futbolcuya örnek olacak bu davranışıyla takımını kendisinden mahrum bırakmayan Dorukhan, yıllık maaşı olan 350 bin Euro’ya ek olarak 650 bin Euro daha alarak maaşını 1 milyon Euro’ya gösterdi.

Takımına duyduğu sevgi ve gösterdiği başarılı performansı ödüllendirilen genç oyuncu, Beşiktaş taraftarının da sevgisini kazandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.