Beşiktaş’ta Yeni Hedef Armando Izzo!

Transfer girişimlerine hız veren siyah beyazlı yönetim, rotayı Torino'nun başarılı stoperine çevirdi. İtalyan kulübü ile pazarlıklara kiralama formülü ile başlanacak.
Beşiktaş’ta Yeni Hedef Armando Izzo!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Transfer sezonunun sessiz takımı Beşiktaş bombayı patlatmaya hazırlanıyor. Siyah beyazlı yönetim, Abdullah Avcı’nın raporları doğrultusunda girişimlerine hız verirken listenin başına başarılı stoper Armando Izzo yazıldı. İtalyan ekibi Torino’da top koşturan 27 yaşındaki stoperin kiralanması için harekete geçen yönetimin yarın İtalyan kulübü ile bir görüşme yapması bekleniyor.

Torino’nun 20 milyon Euro bonservis bedeli biçtiği oyuncu için kiralama yöntemine gitmeyi düşünen yönetim İtalyan kulübüne 2,5 milyon lira yıllık kira bedeli önerecek. Takımından yıllık ücret olarak 1,5 milyon Euro alan Izzo’ya 3 milyon Euro önerecek olan yönetim böylece futbolcuyu ikna edebileceğini düşünüyor. Bu şekilde transferin bitmesini planlayan yönetimin menajerler aracılığı ile nabız yoklamaya da başladığı öğrenildi.

İTALYAN MEDYASINA GÖRE İŞ BİTTİ

Tam 135 maçlık Serie A tecrübesi bulunan futbolcunun takımı ile 2023 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.  Kariyeri boyunca İtalya dışına çıkmayan futbolcunun Beşiktaş’ın teklifine olumlu yaklaşması bekleniyor. İtalyan medyasında yer alan haberlere göre ise Beşiktaş futbolcu ile anlaştı, kulüp ile yapılacak pazarlıkların ardından resmi imza atılacak. Ancak siyah beyazlı yönetimden konu ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.