Beşiktaş’ta Şoför Önce Durağa Çarptı Ardından Yolcuları Bıçakladı

Beşiktaş’ta bir halk otobüsü şoförü otobüsle durağa çarptıktan sonra kendisine isyan eden yolcuları bıçaklayıp denize atladı.

Beşiktaş Meydanı’nda bir otobüs şoförü, otobüsle durağa girdikten sonra kendisine isyan eden 3 yolcuya tepki olarak onları bıçakladı. 2 kişinin ağır yaralandığı olayda toplam 14 kişinin yaralı olarak tedavi altına alındığı öğrenildi.

SÜRÜCÜ DENİZE ATLADI

İstanbul Beşiktaş’ta bir otobüs sürücüsü cinnet geçirip durağa daldı. Durakta bekleyen 2’si ağır 14 kişi yaralandı. İddialara göre, cinnet geçirdiği düşünülen şoför önce durağa çarptığı, sonra da elinde bıçakla otobüsten inip 3 kişiyi bıçakladı.

POLİS DENİZDEN ÇIKARTTI

Necdet K. isimli otobüs şoförü, kazanın ardından 3 vatandaşı bıçakladı. Görgü tanıklarına göre Necdet K. olayın ardından Beşiktaş İskelesi’nden denize atladı. Çevredeki görgü tanıklarının ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, denizden çıkarılan otobüs şoförü Necdet K.’yı gözaltına aldı. Necdet K.’nın daha önceden adam yaralamadan sabıka kaydının bulunduğu bildirildi. Cinnet geçiren şoförün denizden çıkarıldığı anlarda “Öldürün beni” diye bağırdığı anlar kameralara yansıdı.

Beşiktaş’ta Şoför Önce Durağa Çarptı Ardından Yolcuları Bıçakladı Beşiktaş’ta Şoför Önce Durağa Çarptı Ardından Yolcuları Bıçakladı

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı