Beşiktaş’ta Neşter Vuruluyor! 8 Futbolcu Gönderilecek

Beşiktaş’ta Karius, Lens, Rebocho, Enzo Roco, El Neny, Orkan Çıkar, Boyd ve Diaby ile yollar ayrılacak.

Beşiktaş sezona, geçtiğimiz sezonun en formda hocası olan Abdullah Avcı ile birlikte iddialı bir giriş yaptı. Ancak yaz transfer döneminde gerekli takviyeleri yapamayan Beşiktaş hem ligde hem Avrupa’da kötü gidişini sürdürürken, yeni yönetim neşteri vuracak ve 8 futbolcu ile yollar ayrılacak.

Beşiktaş’ta Karius, Lens, Rebocho, Enzo Roco, El Neny, Orkan Çıkar, Boyd ve Diaby ile yollar ayrılacak. Beşiktaş’ın  2 şampiyonluğunda büyük bir rolü olan Erdal Torunoğulları transferde yine etkili olacak.

Beşiktaş’ta Karius, Lens, Rebocho, Enzo Roco, El Neny, Orkan Çıkar, Boyd ve Diaby gibi performansı vasatı aşamayan isimler ile yollar ayrılacak.

TEKLİF GELİRSE OĞUZHAN ÖZYAKUP’TA YOLCU

Beşitaş’ta ara transfer dönemi oldukça hareketli geçecek. 8 futbolcunun gidişine kesin gözüyle bakılırken, Son 2 sezondur kayıpları oynayan yetenekli futbolcu Oğuzhan Özyakup ile de yollar ayrılabilir. Bir dönem çok yüksek bonservis bedellerine gitme ihtimalleri konuşulan Oğuzhan Özyakup için şuan ikna edici herhangi bir teklif değerlendirmeye açık olacak.

Öte yandan ara transfer dönemi için şimdiden kolları sıvayan Erdal Torunoğulları’nın scout ekibiyle kordineli çalışacağı öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı