Beşiktaş’ta Korkutan Otobüs Kazası

İstanbul Beşiktaş'ta Sarıyer istikametine hareket eden midibüs, önündeki otobüse arkadan çarparak kaza yaptı. Yağmur sebebiyle duramayan midibüsün İranlı turist kafilesini taşıdığı öğrenildi. Kazada bir İranlı turist hafif şekilde yaralandı.

İstanbul Beşiktaş’ta Sarıyer yönüne gitmekte olan bir midibüsle otobüs çarpıştı. Kazanın olmasına yağmur yağan yolda, duramayan midibüsün sebep olduğu öğrenildi. Beşiktaş’ta Çırağan Caddesi üzerinde gerçekleşen kazada 1 İranlı turistin hafif şekilde yaralandığı öğrenildi.

MİDİBÜS İRANLI TURİSTLERİ TAŞIYORDU

Kazadan hemen sonra olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri olaya ve yolculara müdahale etti. 1 İranlı turistin yaralandığı kazada can kaybı yaşanmazken büyük panik yaşandı. Durakta yolcu almak için bekleyen 34 BE 5227 plakalı halk otobüsü, arkadan gelen ve İranlı turistleri taşıdığı öğrenilen 34 LAV 651 plakalı aracın kendisine çarpması sonucu hasar aldı.

Otobüsün şoförü, kaza sonrasında yolcuları sağ salim otobüsten indirdikten sonra başka bir otobüse bindirip gönderdiklerini ifade etti. Yaralı olan İranlı turist hastaneye götürülürken, kafileyi alması için başka bir otobüs olay yerine geldi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı