Beşiktaş’ta En Kuvvetli Aday Ahmet Nur Çebi

Beşiktaş'ta başkanlığı bıraktığını açıklayan Fikret Orman'dan sonra adayların kim olacağı merak konusu. En kuvvetli aday Ahmet Nur Çebi

Süper Lig’de Abdullah Avcı yönetiminde Beşiktaş’ta istenilen sonuçlar bir türlü elde edilememiş, Avrupa Ligi’nde de Sloven Bratislava’ya 4-2 mağlup olmuştu. Başkan Fikret Orman, Başakşehir karşısında alınan beraberliğin ardından yaptığı basın toplantısında Beşiktaş başkanlığını bırakacağını açıklamıştı. Herkesin kafasında yeni başkan adayları kim olacak sorusu varken Ahmet Nur Çebi en kuvvetli aday olarak öne çıkıyor.  Mayıs ayındaki seçim öncesi “Orman varken aday olmam ancak bir sonraki kongrede adayım” demişti.


GÜN SENİN GÜNÜNDÜR ADAY OL

Fikret Orman, Başakşehir karşısında alınan beraberliğin ardından yaptığı basın toplantısında Beşiktaş başkanlığını bırakacağını açıklamıştı. Herkesin kafasında yeni başkan adayları kim olacak sorusu varken Ahmet Nur Çebi en kuvvetli aday olarak öne çıkıyor. Taraftarlar,  sosyal medyada Çebi için “Gün senin günündür, çıkın aday olun” paylaşımında bulundu. Başkanlık adaylığını açıklayan ilk isim Hürser  Tekinoktay oldu. Serdar Adalı’da adaylıkta kuvvetli isimlerden biri.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı