Beşiktaş’ta Durağa Dalan Otobüs Şoförü Önce Kamerayı Bozmuş

Beşiktaş'ta durağa dalan ve dehşet saçan şoförün öncesinde otobüs kamerasını bozduğu anlara ait görüntüler ortaya çıktı.

İstanbul Beşiktaş’ta özel halk otobüsünün durağa daldığı anlar saniye saniye görüntülenmişti. Olayda 1 kişi yaşamını yitirirken 12 kişi de yaralanmıştı. Şoförün durağa dalmadan önceki anları ve kamerayı bozduğu görüntü ortaya çıktı.


Beşiktaş’ta 3 Kasım günü saat 16.30 sularında yaşanan oalyda, güzergahı dışında Ortaköy istikametine doğru giden Necdet K. yönetimindeki 34 AJ 7572 plakalı özel halk otobüsü henüz belirlenemeyen bir nedenle kontrolden çıkarak Bahçeşehir Üniversitesi Otobüs Durağı’na dalmıştı. Kazada hastaneye kaldırılan 1 kişi yaşamını yitirmiş, 12 kişi de yaralanmıştı. Kaza sonrası kaçmak isteyen sürücü Necdet K. kendisini durdurmak isteyen bir kişiyi de kolundan bıçakla yaralamış ve denize atlamıştı. O anlar da vatandaşların kamerası tarafından görüntülenmişti. Sürücü Necdet K. denizde “Polis yok mu, öldürün beni” diye bağırmıştı. Emniyetteki işlemlerin ardından Necdet K. tutuklanarak cezaevine götürülmüştü.

DURAĞA DALMADAN ÖNCE KAMERAYI BOZMUŞ

Soruşturmayı sürdüren emniyet ekipleri, şoför Necdet K.’nın olay günü sabahında otobüs kamerasını bilerek bozduğunu belirledi. Özel halk otobüsünün durağa dalmadan önce sabah saatlerinde şoför Necdet K.’nın kamerayı bozduğu anların görüntüleri de ortaya çıktı. Videoda, şoför otobüs park halindeyken birkaç düğmeye basıyor. Sürücü ardından ayağa kalkıp yukarıya doğru uzanıyor ve kameraya vurup yönünü değiştirdikten sonra bağlantısını kesiyor. O anların devamı ise görüntü olarak bulunmuyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı