Beşiktaş’ta Bahçe’de Bulunan Köpek Silahla Vurularak Öldürüldü

Beşiktaş'ta  bir binanın bahçesindeki köpek tabancayla vurarak öldürdü. Saldırgan 4 el ateş etti.

Beşiktaş’ta vahşet dolu anlar yaşandı. Kimliği henüz bilinmeyen biri Kont isimli Alman Kurt köpeği 4 el ateş ederek öldürdü. Kurşunlardan biri apartmana isabet etti.

Beşiktaş’ta kimliği bilinmeyen kişi veya kişiler tarafından Kont isimli bir Alman kurt köpeği 4 el ateş edilerek öldürüldü.  Edinilen bilgiye göre, bir binanın bahçesindeki ‘Kont’ adlı Alman kurt köpeği, kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi tarafından kurşunlanarak öldürüldü.

KÖPEĞİ ÖLDÜRÜP KAÇTI

Köpeğin sahibi Burak Işıkyıldız, kurşun seslerini duyarak dışarı çıktı. 7 yaşındaki köpeğinin ölmüş olduğunu gördü. Karanlık sokakta kaçan bir kişiyi gördü ve durumu polise bildirdi. Saldırının gerçekleştiği sokakta incelemelerde bulunan polis, 4 boş kovan buldu

DIŞARI ÇIKTIĞIMIZDA KÖPEĞİMİZ ÖLMÜŞTÜ

Burak Işıkyıldız, “Evde oturuyorduk yemek yiyorduk. Silah seslerini duyduk kalkıp dışarı çıktığımızda köpeğimizin öldüğünü gördük. Görgü şahitleri bir kişinin koşarak kaçtığını görmüş.  Olayın ardından polise haber verdik gerekli yasal işlemleri başlattık” dedi.

KÖPEĞİNİ ÖLDÜRECEĞİZ DİYE TEHDİT EDİYORLARDI

Burak Işıkyıldız, “Polisler, vuran kişiyi bulmaya çalışıyorlar ama azmettiren bir kişinin olduğunu düşünüyorum. Bir defa zehirli et attılar, köpeğimiz eğitimli Alman kurdu olduğu için et yemedi. Çevrede oturanlar bana aracılar vasıtasıyla ‘köpeği öldüreceğiz’ diye tehdit ediyorlardı. Köpeğin ağzı var dili yok. Ben bir canlıya kıyabileceklerini düşünmüyordum. Köpeğin havlamasından rahatsız olmuşlar ama 7 senedir köpekle burada beraberim. Bizim apartmanımızdan hiçbir şikâyet yok. Çok bağıran köpek değildi. Kimin yaptırdıklarını bulmaya çalışıyoruz. Emniyet güçlerine güveniyoruz, inşallah yapan kişi bulunur. Köpeğim çok uysal bir köpekti saldırganlığı yoktu. Bahçe içinde havlayabiliyordu. Çok üzgünüz daha olayın şokunun üzerimizden atlatamadık” dedi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı