Beşiktaş’ta Ajdin Hasic Hareketliliği! Erdal Torunoğulları Açıklama Yaptı

Beşiktaş'ta Ajdin Hasic ile ilgili önemli bir gelişme oldu. Erdal Torunoğulları kadrodaki yabancı oyuncu fazlalığından dolayı Hasic'e lisans çıkartamayabileceklerini söyledi.

Beşiktaş’ta sezon başından bu yana hazırlık kamplarında yer verilen ve 18 yaşını 7 Ekim’de doldurduğu için kadroya dahil edilmeyen Ajdin Hasic’le alakalı mühim bir gelişme meydana geliyor. ..


2 MİLYON EUROYU DÜŞÜRMEYE ÇALIŞIYORLAR

Siyah-beyazlı kulübün bir önceki yönetiminin imzaladığı sözleşmede bu futbolcuya 2 milyon Euro imza parası ödenmesi kararlaştırılırken, yeni yönetim bu meblağı aşağıya çekmek istiyor. Yönetim Kurulu Mensubu Erdal Torunoğulları bu futbolcunun kadroya dahil edilmesi için gereken çalışmanın yapılacağını belirtirken, miktarı da aşağıya çekmek istediklerini belirtti.

LİSANS ÇIKARTILAMAYABİLİR

Ayrıca kadroda yer verilen 13 yabancı futbolcuya ek olarak 1 yabancı transfer etme hakkı olan Beşiktaş, bu kontenjanı santrfordan yana kullanmak istediği için Ajdin Hasic’in lisansı ile alakalı belirsizlik meydana geliyor. Torunoğulları, bu şekilde bir vaziyette Hasic’e lisans çıkartamayabileceklerini ve bu şekilde bir vaziyette genç yıldızın önümüzdeki sezon forma giyeceğini ifade etti.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı