Beşiktaş’ın Riva’daki Kampına Damga Vuran Görüntü!

Abdullah Avcı’nın takımın başına geçmesiyle yeni bir hava yakalayan Beşiktaş’ta bu sabah yapılan idmana Tolga Zengin damga vurdu.

Transferde rakiplerinin aksine yavaş kaldığı için taraftar tarafından eleştirilen Beşiktaş, Abdullah Avcı önderliğinde yeni sezona hazırlanıyor. Riva’da devam eden hazırlıklar kampında çekilen bir görüntü dikkat çekti. Şenol Güneş tarafından kadro dışı bırakılan ve bir süre önce Beşiktaş’la sözleşmesi sona eren Tolga Zengin, eski takım arkadaşlarının yanından antrenörüyle birlikte yandaki boş sahaya geçerek çalışmalarını burada sürdürdü.

Yediği hatalı goller nedeniyle Beşiktaş taraftarının hedefindeki isimlerden biri haline gelen Tolga Zengin, sözleşmesi sona ermesine rağmen takımdan kopamıyor. Abdullah Avcı’nın dümene geçmesinin ardından yeni bir kimliğe bürünen Beşiktaş’ın bu sabah Riva’da yaptığı sabah antremanında arkadan geçerken objektiflere yakalanan Tolga Zengin’in bir hayli moralsiz oluşu dikkatlerden kaçmadı.

GÖZÜ KULAĞI AVCI’DAN GELECEK HABERDE

Eski takım arkadaşlarının idman yaptığı sahanın yanından geçerek yan tarafındaki boş sahaya geçen Tolga’nın Abdullah Avcı tarafından affedilmeyi beklediği öne sürüldü. Şenol Güneş’le yıldızı bir türlü barışmayan ve en sonunda kadro dışı kalan tecrübeli file bekçisinin önceliğinin Beşiktaş olduğu, ancak istenmediği halde farklı bir takıma gidebileceği konuşuluyor. Bu süreçte kendini zinde tutmak için çalışmalarına devam eden Tolga’nın antrenmanlarını aksatmadığı öğrenildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı