Beşiktaş’a Dorukhan Toköz Müjdesi

Aytemiz Alanyaspor maçında sakatlanan Dorukhan Toköz’e aynı dizinin sağ bölgesinden nakil yapıldı. Toköz’ün sahalara dönüş tarihi erkene çekildi.

Aytemiz Alanya maçında sol dizindeki kıkırdakta kopma meydana gelen genç orta saha Dorukhan Toköz’e aynı dizinin sağ bölgesinden nakil yapıldı. Operasyonun başarılı geçmesinden sonra Dorukhan Toköz’ün sahahalara dönüşü 2 ay erken gerçekleşecek.

Beşiktaş’ın Süper Lig’de Aytemiz Alanyaspor’la oynadığı maçta sol dizinden sakatlanan Dorukhan Toköz, ameliyat olmuştu. Dizinde kıkırdak kopması olan başarılı futbolcuya, spor camiasından birçok ziyaretçi geldi. Dorukhan Toköz’ün, geçirdiği ağır ameliyata rağmen durumu iyiye gidiyor. Sakatlığın gerçekleştiği  sol diz kapağının içindeki hasar gören  sol bölgeye,  sağ kıkırdaktan nakil yapıldı. Yaşanan bu gelişmeyle birlikte Dorukhan Toköz sahalara daha erken dönecek.

DORUKHAN TOKÖZ: İYİ Kİ VARSINIZ

Dorukhan, “Ameliyatım gayet başarılı geçti. Ailem, hocalarım, başkanım, yönetim kurulumuz, yakınlarım ve yanımdan ayrılmayan, telefonumu susturmayan dostlarıma, Doktorum Sarper Çetinkaya’ya takım arkadaşlarım, milli takımımız ve futbolcu dostlarıma, dua eden taraftarımıza sonsuz teşekkür ederim. İyi ki varsınız, beni daha güçlü kılıyorsunuz. İnşallah eskisinden daha iyi bir şekilde döneceğim en azından dönmek için her şeyimi vereceğim sizlere bunun için söz veriyorum!” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı