Beşiktaş Yönetiminden Deniz Atalay’ın Fikret Orman Mesajı

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Atalay'dan TRT Spor'da görevini bıraktığını açıklayan Fikret Orman ile ilgili açıklamalar!

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Atalay’dan TRT Spor’da görevini bıraktığını açıklayan Fikret Orman ile ilgili açıklamalar geldi. Beşiktaş’ta görevi bıraktığını açıklayan Fikret Orman’ın açıklamalarının etkileri halen sürüyor. Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Atalay, TRT Spor’a yaptığı açıklamalarda, istifadan haberleri olmadığını belirtti.


Deniz Atalay: “Fikret Orman’ın istifa edeceğinden yönetim kurulundaki hiçbir arkadaşımızın haberi yoktu.  Beşiktaş taraftarının başkan ve ailesine gösterdiği tepkiler kabul edilebilir gibi değil. Fikret Orman, başkanlık sürecinde çıtayı çok yükseltti, Süleyman Seba’nın ardından en başarılı başkan oldu. Fikret Orman’ın göreve devam etmesi yönünde çok büyük bir baskı var. Beşiktaş taraftarının başkan ve ailesine gösterdiği tepkiler kabul edilebilir gibi değil. Bu sezon ligde herhangi bir sıkıntı yaşamayacağız, takım daha iyi olacak.

BEŞİKTAŞ TARAFTARININ MESAJI ALMASI GEREKİYOR

Deniz Atalay: “Beşiktaş taraftarının Fikret Orman’ın mesajını alması gerekiyor. Beşiktaş camiasının büyüklerinin tepkiler karşısında Fikret Orman’ın yanında olması lazım. Beşiktaş’ın birçok yere borcu vardı ve onları telafi ederek bu noktaya geldik. Yönetim kurulu olarak ortak fikrimiz Fikret Orman’ın görevine devam etmesi. Fikret Orman’a karşı haksız tepkiler oluştu, duyarlı Beşiktaş taraftarlarının karşı tepki göstermesini bekliyorum. Başkan şu anda çok üzgün, kırgınlığı ve üzgünlüğü hala devam ediyor.” ifadelerini kullandı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı