adplus-dvertising

Beşiktaş, yeni sezon formalarını tanıttı

Beşiktaş, adidas tarafından hazırlanan 2022-23 sezonu formaları taraftarın beğenisine sunuldu.
Takip et
Beşiktaş, yeni sezon formalarını tanıttı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Siyah-beyazlı kulüp, yeni sezon formalarını tanıttı. 120. senesini da kutlamaya başlayacağı bu özel sezonda, #SiyahBeyazınPeşinde sloganıyla formalarda; dürüstlük, tutku, tevazu, bağlılık ve geçmişe saygı gibi değerlere vurgu yapılıyor. Beşiktaş’ın ev sahibi formasında sadelik ön plana çıkarılırken siyah-beyaz kendinden çubuk desenli özel bir kumaş kullanıldı. Bu file çubuklar forma içindeki hava sirkülasyonunu maksimize ederken formaya da şık bir görünüm kazandırıyor.

Deplasman formasında ise kulübün tarihinde mühim yeri olan siyah-beyaz çubuklu desen tekrardan yorumlanıyor. Geçmiş sezonlarda siyah ağırlıklı tasarlanan forma bu defa beyaz forma ile ortak bir tasarım diline sahip olacak biçimde beyaz ağırlıklı olarak tasarlandı. Üçüncü formada kullanılan renk ve desenler kartal tüyü deseninin harmanlanması sonucunda elde edildi. Bu forma aynı zamanda günlük stil forma konseptine güzel bir örnek olarak yeni sezonda yerini alıyor.

Beşiktaş’ın bu üç yeni forması, aynı zamanda kulübün 120. kuruluş senesini karşılayacak forma seti olduğu için bütün formaların arkasında 120. sene özel logosu yer alıyor.

Bu özel sezonun yetişkin formaları 599 TL, genç formaları 509 TL, bebek forma seti 629 TL, çocuk forma seti ise 679 TL olarak satışa sunuluyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.