Beşiktaş oyuncusu Atiba futbolu bırakıyor!

Beşiktaş’ta Atiba, futbolculuk kariyerini noktalamaya hazırlanıyor. Siyah-beyazlı kulüpte harikalar oluşturan Kanadalı’ya yeni sezon için yardımcı antrenörlük teklif edilecek. 39 yaşındaki futbolcunun bu teklifi kabul etmesi bekleniyor.
Takip et
Beşiktaş oyuncusu Atiba futbolu bırakıyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Beşiktaş’ın son 3 sezondur sözleşmesini her defasında bir yıllık yenilediği Atiba Hutchinson artık kariyerinin sonuna geldi. 39 yaşındaki futbolcu, gelecek sezon siyah-beyazlı kulüpte yeni kariyerinin başlangıcını yapacak.

TEKLİFE OLUMLU BAKMASI BEKLENİYOR

Skorer’in haberine göre; 39 yaşına girecek olan Atiba’nın önümüzdeki sezon teknik kadroda olması için teklif yapılacak. Yönetimin bu girişimine Kanadalı efsanenin de olumlu bakması bekleniyor.

TÜRKİYE’DEN AYRILMAYI DÜŞÜNMÜYOR

Hutchinson daha önce yaptığı açıklamada Beşiktaş ‘ta teknik adamlık fikrine sıcak baktığını söyleyerek “Zamanı geldiğinde masaya oturup ciddi bir biçimde bunu konuşmayı ben de isterim” sözlerini kullanmıştı. Eşinin İstanbul’da uzun vadeli iş girişimlerinin ve çocuklarının İstanbul’a alışması nedeniyle Atiba’nın Türkiye’den ayrılmayı düşünmediği biliniyor. Yönetim, Sergen Yalçın’la da görüştükten sonra Atiba’nın yardımcı antrenörlüğü için girişimde bulunacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.