Beşiktaş çalışanı: 2 aydır maaş alamıyoruz, eve yürüyerek gidiyorum

Beşiktaş Kulübü’nün Kartal Yuvası personeline 2 aydır maaş ödemediğini iddia eden bir çalışan “Kirasını ödeyemeyenler var. Ben evime yürüyerek gidiyorum” dedi.

Haber.com/özel haber

Beşiktaş Kulübü’nde maaş sıkıntısı baş gösterdi. 2 aydır maaşlarının ödenmediğini iddia eden bir Kartal Yuvası çalışanı “Kirasını ödeyemeyenler var. Ben eve yürüyerek gidiyorum” diyerek isyan etti ve kulübün gerekli adımları atmasını istedi.

“BAŞKA ÇAREM KALMADI”

Fikret Orman başkanlığında ‘feda’ sezonlarının ardından ekonomik olarak feraha çıkan, şampiyonluklar yaşayan ve Şampiyonlar Ligi’nden elde ettiği astronomik rakamlarla tüm ekonomik zorlukların üstesinden gelen Beşiktaş’ta film geriye sardı. Kulübün, Kartal Yuvası çalışanlarına 2 aydır maaş ödemediğini iddia eden bir bir personel sosyal medya hesabından şu isyan mesajını paylaştı:

Artık başka çarem kalmadığı için en son size yazmak istedim. 2 maaşım içeride ve 1 aydır eve yürüyerek gidiyorum bu hafta sonu evlilik teklifim var cebimde 1 kuruş para kalmadı. 2 aydır almadığımız maaş bizleri ve şuanda çalışan bir şey söyleyemeyen eski iş arkadaşlarım için de yazıyorum biraz. Evinin kirasını ödeyemeyen insanlar ve okulun harcını ödeyemeyen arkadaşlarım için yazıyorum. Biz çalışanız işçiyiz bir açıklama dahi yapılmadan bir emekçinin maaşı sorulduğunda bilmiyoruz cevabı bizleri hele ki Beşiktaş’a gönülden bağlı olan insanları derinden üzmekte. Kartal yuvalarının maaşı yatmıyor

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı