adplus-dvertising

Beşiktaş Basketbol Takımı’na isim sponsoru

Beşiktaş Kulübü, basketbol takımının isim ve göğüs sponsorluğunun yanı sıra BJK Akatlar Spor Salonu’nun isim sponsorluğu konusunda bir emlak şirketiyle 1 senelik anlaşmaya vardı.
Takip et
Beşiktaş Basketbol Takımı’na isim sponsoru
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Beşiktaş Kulübü basketbol takımı için sponsorluk anlaşmasına imza attı. Takım ismi, forma göğüs reklamı ve BJK Akatlar Spor Salonu’nun adını kapsayan sponsorluk anlaşmasının tanıtım toplantısı Vodafone Park’ta gerçekleşti. Toplantıya Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, iLab Kurucusu ve Yönetici Ortğı Mustafa Say, Emlakjet CEO’su Tolga İdikat, Beşiktaş Yönetim Kurulu Mensupları ve basketbol takımı sporcuları Okben Ulubay, Yiğit Onan ile Muratcan Yıldızlı katıldı. Toplantıda konuşan Başkan Ahmet Nur Çebi, sporun artık profesyonelleştiğini ifade ederek, “Ekonomik olarak rakamların büyüdüğü, markaların başarılı olmak için daha çok harcama yaptığı bu süreçte gerek futbol, gerek basketbol ve gerek amatör şubelere sponsor desteğinin ne kadar mühim olduğunu çok iyi biliyoruz. Basketbol takımımızın bu yıl daha rahat bir sezon geçirip daha da başarılı olacağını düşünüyorum. Allah bereket versin, Allah size de daha fazla versin. Siz de daha fazla kazanın ki, yıla iki katını isteyelim. Sene içinde de kapıyı çalarsak reddedilmeyeceğimizi de biliyoruz. Her iki tarafa da hayırlı olsun diyorum.

Beşiktaş Basketbol Takımı’na isim sponsoru

Geçen yıl Bandırma’dan aldığımız genç çocuklarımız vardı. Onlarla inanılmaz başarılı bir sezon geçirdik. Ahmet Kandemir hocamız da altyapıya çok önem veriyor. Geçen yıl Bandırma’dan aldığımız genç oyunculardan Alperen çocuğumuz çok başarılı oldu ve NBA’de çok güzel temsil ediyor. Şehmus kardeşimiz de Beşiktaş formasıyla oynayarak kulübüne ekonomik katkı verdi. Şu anda da 14-16 yaş arasında Bandırma’dan gelen genç çocuklarımız, tesislerimizde kalıp sporlarını yapıyorlar. Her birinin birer Alperen, birer Şehmus olduğunu görmekten mutluyum” diyerek konuştu.

Beşiktaş Basketbol Takımı’na isim sponsoru

“Hocamızın arkasındayım”

Futbol takımı Teknik Direktörü Valerien Ismael hakkında da konuşan Ahmet Nur Çebi, hocaya güvendiğini ifade ederek “İnşallah hoca bize kupayı kazandıracak. Biz hocamıza güveniyoruz. Bir ülkeye, bir takıma geliyorsunuz, oyuncularınız var ve onların bir oyun sistemi olabilir. Bütün bunları yürüttüğümüz bir süreç içindeyiz. Hocamıza güveniyoruz. Yaratılmaya çalışılan algıya üzülüyorum. Bunu neden yaptıklarını bilmiyorum. Hocamızın Allah yolunu açık etsin, ben sonuna kadar yanındayım ve güveniyorum” şeklinde konuştu. Basketbol takımına yıldız transferi konusunda sorulan soruyu da cevaplayan Çebi, “Spor severlerin kafasında her zaman heyecanlı transferler vardır. Bunu yaşamak isterler. Öz kaynağa önem veren, kulübün içindeki sıkıntılardan çıkabilmesi için 2 yıldır farklı bir strateji izliyoruz.

Beşiktaş Basketbol Takımı’na isim sponsoru

Şu anda tercihim Akatlar’da konuk ettiğimiz çocuklardan 4 adet, 5 adet yıldız çıkarmak. Bunun için ekstra para veren birisi olursa da, getir yıldız oyuncuyu oynatalım deriz. Beşiktaş’ın geleceği 1 senelik yıldızlarda değil, kendi içinden çıkardığı yıldızlarda olacaktır. Tüm branşlarda bunu yapmaya kararlıyız ve Büyük Beşiktaş’ın geleceğini hazırlayacağız” açıklamasında bulundu. iLab Kurucusu ve Yönetici Ortağı Mustafa Say ise kendileri ismine mühim bir gün olduğunu açıklayarak “Bu anlaşmadan dolayı çok mutluyuz. Beşiktaş çok büyük bir camia. Bu Şekilde bir camiayla bu anlaşmayı yapmak bizim için gurur kaynağı olacak. Bu fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyoruz. Bu beraberliğin her iki markaya da değer katmasını temenni ediyorum. Bu sezonun galibiyetlerle dolu bir sezon olmasını diliyorum” şeklinde konuştu. Toplantı toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Beşiktaş Basketbol Takımı’na isim sponsoru

Bozhan Memiş – Bora Akyol – Mehmet Şirin Topaloğlu

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.