Beşiktaş Başkan Adayı Serdar Adalı Açıklama Yaptı

Fikret Orman'ın istifası sonrası başkanlığı adaylığını koyan Serdar Adalı açıklama yaptı. Transferde iyi olduğunu söyleyen Adalı, "Gider, alır, gelirim." dedi.
Takip et
Beşiktaş Başkan Adayı Serdar Adalı Açıklama Yaptı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Beşiktaş'ta en çok merak edilen konu kimin başkan olacağı. Fikret Orman'ın tekrar aday olmayacağı yönünde yaptığı açıklamalar sonrası başkan adayları ortaya çıkmaya başladı. Başkanlık için adaylığını koyan Serdar Adalı açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ın başkan adaylarından biri olan Serdar Adalı, kimsenin devamı olmadığı söyledi. Bu söylemlerin mevcut yönetime karşı bir ayıp olduğunu da belirten Adalı, "Ben Beşiktaş'a Fikret Orman'la gelmedim. Bizim öncelikle camiayı tek yumruk haline getirmemiz lazım."ifadesini kullandı. Fikret Orman'a muhalif olduğuna da değinen Serdar Adalı, bunu göz önünde yapmadığını, Orman'ı arayarak söylediğini belirtti.

"TRANSFER İŞİNDE EN İYİSİYİM"

Yaptığı açıklamada transfere de değinen Beşiktaş'ın başkan adayı, göreve geldiği takdirde Ocak ayında açılacak transfer sezonunda hücum oyuncusu almak istediklerini söyledi. Orta sahaya da takviye yapabileceklerini belirten Adalı, "Bu takımın şampiyonluk şansı var. Şampiyonluk yolundaki rakiplerimizle aramızda 3, 4 puan fark var." dedi. Transfer işinde en iyisi olduğunu öne süren Serdar Adalı, "Gider, alır, gelirim." dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.