Berna Tan ve Bayhan’dan Çok Konuşulacak Düet

Kına şarkısıyla son zamanların en çok dinlenen isimlerinden olan Berna Tan, Popstar yarışmasıyla tanınan Bayhan’la düet yaptı.

Popstar Alaturka yarışmasıyla tanınan ve Kına şarkısıyla ünlenen Berna Tan, Popstar yarışmasının ilk yarışmacılarından olan Bayhan Gürhan’la düet yaptı. Azer Bülbül’ün Duygularım şarkısını seslendiren ikili kısa sürede büyük beğeni toplamayı başardı. Berna Tan’ın Popstar Alaturka, Bayhan’ın ise ilk Popstar yarışmasıyla tanınması ise dikkat çekti.

Birlikte söyledikleri şarkıları sık sık yapıp paylaşan ikilinin adı aşk dedikodularına da karıştı. Berna Tan’ın Duygularım şarkısının klibinde Bayhan’a bakışları ise aşk iddialarını güçlendirdi. Birbirine yakıştırılan Berna Tan ve Bayhan’dan ise bu konuda henüz bir açıklama gelmedi.

BAYHAN’IN BAKIŞLARI ALAY KONUSU OLDU

Azer Bülbül’ün Duygularım şarkısını seslendirdikleri videoyu sosyal medyada paylaşan ikiliye kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi. Dün akşam saatlerinde yayınlanan video tıklanma rekorları kırdı ve onlarca paylaşım aldı. Şarkı boyunca Berna Tan Bayhan’a bakarken, Bayhan’ın boş bir şekilde karşıya bakması ise dalga konusu oldu. Seslendirdikleri şarkı büyük beğeni alan ikilinin birlikte başka düetler de yapması bekleniyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı