adplus-dvertising

Berna Gözbaşı: ‘İnşallah bu tür finalleri ve başarıları görmeye devam edeceğiz’

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Sivasspor’u kazandığından dolayı tebrik ederek, “Biz de çalışmalara devam edeceğiz. İnşallah bu tür finalleri ve başarıları görmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
Takip et
Berna Gözbaşı: ‘İnşallah bu tür finalleri ve başarıları görmeye devam edeceğiz’
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ziraat Türkiye Kupası finalinde Kayserispor, Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda karşılaştığı Sivasspor’a 3-2 mağlup oldu. Maçın sonrasında gazetecilere açıklamalarda bulunan Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, “Ben öncelikle, yalnızca Kayseri’den değil dünyanın dört bir yanından gelen tüm taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Gönül isterdi ki onlar buraya kadar gelmişken kupayla taçlandıralım. Çok gergin bir final maçı oldu. Tam bir final maçıydı. Biz kazanamadık, kazanan Sivasspor’u tebrik ediyorum. Bu bizim için son final değil. Esasında Kayserispor için bir başlangıç. Yapmış olduğumuz çalışmalarla biz hep daha çok finaller ve başarılar göstermek istiyoruz. Ülkemizde de futbol ikliminin buna çok ihtiyacı var. Futbol ikliminin değişmesi gerekir. Ben ilk günden beri bunu yapmaya çalışıyorum. Bugün Sivasspor tribünlerinden dahi alkış almamız, bizim de kupayı kazandıktan sonra onları alkışlamamız da gayretlerimizin bir sonucuydu. Bambaşka bir Kayserispor yaratma derdindeyiz. Bununla da Türkiye’de negatifleşen futbol ikliminin pozitife çevirmek için gayret içindeyiz. Ben yeniden Türkiye Kupası şampiyonu olan Sivasspor’u tebrik ediyorum. Biz de çalışmalara devam edeceğiz. İnşallah bu tür finalleri ve başarıları görmeye devam edeceğiz” diyerek konuştu.

Berna Gözbaşı: ‘İnşallah bu tür finalleri ve başarıları görmeye devam edeceğiz’

Çok zorlu rakipleri geçerek geldiklerini hatırlatan Gözbaşı, “Her geçtiğimiz rakipten de alkış aldık. Ancak bugün finaldi, gergin de bir finaldi. Neticede rakibimiz kazandı. Biz en başından beri Mecnun Başkan’la ile Anadolu futbolunun başarısı olduğunu, kaybedenin kazananı tebrik edeceğini konuşmuştuk. Ben de bugün bunu gerçekleştiriyorum. Sivasspor camiasını kutluyorum” dedi.

Berna Gözbaşı: ‘İnşallah bu tür finalleri ve başarıları görmeye devam edeceğiz’

Kayseri kentinin ve Kayserispor taraftarının bu tür heyecanları daha fazla yaşayacağını ifade eden Başkan Gözbaşı, “Ben yarı final ikinci maçına giderken bu kentin, bu sevinçleri yaşamaya çok ihtiyacı var demiştim. Nitekim yarı finali de geçmiştik. Kentte oluşan bu olumlu hava, bu heyecanı yaşattığımız için çok mutluyum. Bundan sonra da bu bütünlükle, yapacağımız çalışmalarla bu tür heyecan ve sevinçleri daha fazla yaşayacağımıza inanıyorum. Hem taraftarımız hem de kentimiz bunu hak ediyor” diye sözlerini tamamladı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.