Berkay’ın Eşi Özlem Ada’dan Duygusal Paylaşım

Berkay Şahin’in 2016 yılında evlendiği Özlem Ada Şahin, son paylaşımıyla Instagram’da büyük beğeni aldı. Kızları Arya ve Zeynep Mira’nın fotoğrafını paylaşan Şahin, fotoğrafa duygusal bir not ekledi.

Berkay Şahin’in 2016 yılında evlendiği Özlem Ada Şahin, yeni bebekleri Zeynep Mira’nın doğumuyla birlikte duygusal bir fotoğraf paylaştı. Instagram’da binlerce takipçisi olan Özlem Ada Şahin, bu paylaşımından sonra büyük beğeni topladı.

Çiftin, kızları Arya ile paylaştığı fotoğraflar, Instagram’ın en çok beğeni alan fotoğraflarından olurken, yeni bebekleri Zeynep Mira’nın da ilk fotoğrafını aynı şekilde beğenildi.

ARYA ADETA FENOMEN OLDU

Arya bebek, Instagram’ın en çok tanınan bebek simalarından. Berkay Şahin’in, parmaklarına ismini dövmeyle yazdırdığı Arya bebek, Özlem Ada Şahin’in hemen hemen bütün paylaşımlarında yer alıyor.

Berkay’ın Eşi Özlem Ada’dan Duygusal Paylaşım

Paylaştığı bu fotoğrafın altına “Benim dünyamdan sizlere günaydın. Kızlarım, bolca şükür… Kokularını sevdiklerim… ” notunu düştü. Çiftin, bebekleri Zeynep Mira’yı ilk kucaklarına aldıkları günkü fotoğrafları da yine büyük beğeni toplamıştı.

Berkay’ın Eşi Özlem Ada’dan Duygusal Paylaşım

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı