Berkay’dan, “Ben İşimi Yapıyorum” Çıkışı

Bahçeşehir'de katıldığı bir mekan açılışında sahne alan şarkıcı Berkay, kendisine gelen yoğun sahne davetlerinin, işini iyi yapmasından geçtiğini söyledi.

Ünlü şarkıcı Berkay, geçtiğimiz akşam Bahçeşehir’de bir mekanın açılışında sahne aldı. Habertürk’ten Akif Yaman’ın haberine göre; şarkıcı Berkay, kendisine gelen yoğun sahne davetlerini yorumladı. Ünlü şarkıcı, kendisine olan yoğun talebin, her şeyden önce işini kaliteli yapmasından geçtiğini söyledi.


Teknik olarak 750 kişilik bir konserde sahnenin, 750 kişiyi kaldırabilecek donanımı varsa orada sahne alabileceğini söyleyen Şahin,yoğun talebin her detayı ince ince düşünmekten geçtiğini söyledi.

BERKAY: BEN İŞİMİ YAPIYORUM

Ünlü şarkıcı Berkay, işini iyi yaptığını söyledi. Diğer sanatçılar gibi işin sadece maddi kısmında olmadığını söyleyen Berkay Şahin, sahnenin ve mekanın donanımını bilmeden teklifleri kabul etmediğini söyledi.

Her etkinlikte görülmek istenen  Berkay Şahin, bu durumun işini iyi yapmasından geçtiğini söyledi. “Sahnenin teknik donanımı iyi değilse orada sahne almıyorum.” diyen Berkay, başarısını işini iyi yapmasına ve her detayı düşünmesine bağladı.


Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı