Berkay Şahin’den Saat Satma Tartışması İçin Yeni Açıklama Geldi

Geçtiğimiz haftalarda Berkay Şahin ve Demet Akalın arasında yaşanan saat polemiği ile ilgili popçu Berkan yeni bir açıklama yaptı.

Ünlü popçu Berkay ve eşi Özlem Ada Şahin, dün akşam Recep İvedik 6 filminin galasında açıklamalarda bulundu. İddia edilene göre, Demet Akalın’ın, eşi Özlem Ada’ya aldığı doğum günü hediyesini iade ederek parasını almak isteyen Berkay’a sinirlenen Akalın, “Hediye satılmaz” diyerek tepkisini göstermiş ve çifte küsmüştü.

Yaşanan bu olay günlerce magazin gündeminde yer alırken, Berkay dün akşam galada yaptığı açıklama ile konuyu yeniden alevlendirdi. Kendi hayatlarında bu konuların konuşulmadığını söyleyen Berkay, “Ben eşimle ya da çevremdeki arkadaşlarımla bu bahsedilen konuları 1 dakika bile konuşmuyorum. Bizim kimseyle ne bir nispet ne de başka bir şeyimiz olamaz. Allah herkesin yolunu açık etsin. Birleri bin olsun. Huzurları daim olsun.” dedi.

Ayrıca gazeteciler Berkay’a, Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin boşanma sürecinde Demet Akalın’ın “Berkay bana kapılarını açtı.” sözünü hatırlattı. Bu sözler üzerine başarılı sanatçı olması gerekeni yaptığını belirterek, “Bu konuşulması gereken ya da abartılacak bir konu değil. Herkesin kendi hayat tercihi, biz kendi hayatımızda mutluyuz.” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı