Berkay Şahin’den Demet Akalın’a Cevap! “Asla Barışmayacağım”

Berkan Şahin ile Demet Akalın arasındaki polemik git gide büyüyor. Demet Akalın’ın açıklamalarının ardından Berkay Şahin sert cevap verdi.

Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Demet Akalın ile Berkay Şahin’in eşi Özlem Ada Şahin arasında tartışma yaşanmıştı. Berkay Şahin’in Demet Akalın’ın hediye aldığı Rolex saati satmak istemesi tartışmaların başlangıç noktası oldu. Demet Akalın kırgın olduğunu her defasında dile getirdi. Özlem Ada Şahin ile Demet Akalın arasında sosyal medyadan atışmalar yaşandı. Berkay Şahin’in bir magazin muhabirine “Demet ablayla konuşmuştuk neden yalanladığını anlayamıyorum. Belki 51. kez küsüyoruz ama Demet ablamız” ifadelerine karşılık Demet Akalın, “Beni konuşturmayın! Berkay, hanımını sustursun. Bir kadın adamı vezir de eder rezil de!” ifadelerini kullandı.

BERKAY ŞAHİN: ASLA BARIŞMAYACAĞIM ASLA!

Demet Akalın’ın bu sözlerinin ardından 2.sayfa isimli programa konuşan Berkay Şahin, “Biz saati satmadık. Neden satalım? Öyle bir şeye ihtiyacımız yok. Kendi saatçimiz var; Demet’in saatçisi ile bizim saatçi arasında dağlar kadar fark vardı. Değiştirmek istedik, anlaşamadık. Saati ben Demet’in saatçisine bıraktım. Demet’in de bu durumdan haberi var. Saati almadık, fazla para söyledi, saati bıraktık. Dükkana girmeden önce konuştuk Demet’le, sonra da konuştuk. Ona da dedim ‘Burada saatler çok pahalı, yazık alma buradan’ diye. Demet de ‘Tamam sen halledersin, bak keyfine’ karşılığını verdi. Kesinlikle yalanım yok, Allah yukarıda, saati satma gibi bir durum söz konusu değil. Ben bir daha asla Demet’le barışmayacağım, asla! Benim karımın kolundaki saatin fiyatı belli. Ben rezil olmadım, vezir oldum. Karımdan bin kere Allah razı olsun, eksikliğini göstermesin Rabbim!” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı