adplus-dvertising

Berkay Şahin-Arda Turan Davasında, Arda’ya Hapis Kararı

Bir gece kulübünde Berkay Şahin'in eşine cinsel tacizde bulunup Berkay Şahine yumruk attığı ve sonrasında hastaneye gelerek Berkay Şahin'e silah çektiği iddia edilen futbolcu Arda Turan hakkında karar çıktı. Turan, cinsel taciz suçundan beraat ederken, kasten yaralama suçundan 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezası verildi.
Takip et
Berkay Şahin-Arda Turan Davasında, Arda’ya Hapis Kararı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz yıl 9 Ekim’de Emirgan’da ki bir mekanda aralarında tartışma çıkan ve Berkay Şahin’in burnunun kırılmasına neden olan olayın görüldüğü davada bugün karar çıktı. Berkay Şahin’in eşi Özlem Ada Şahin’i taciz ettiği ve Berkay Şahin’e saldırdıktan sonra Şahin’in kaldırıldığı hastaneye ruhsatsız silahla gelen Turan, kasten yaralama suçundan 2 yıl 8 ay 15 gün hapse mahkum edildi.

CİNSEL TACİZ SUÇUNDAN BERAAT ETTİ

Kavganın çıkma sebebi olarak gösterilen, Arda Turan ile Özlem Ada Şahin arasındaki diyalog, Berkay Şahin tarafından cinsel taciz olarak yorumlanmış ve davada Arda Turan’ın bu suçtan cezalandırılması da istenmişti. Mahkeme, olayda cinsel taciz sayılabilecek bir durum görmediği için Arda Turan’ı bu suçtan beraat ettirdi.

Olay sırasında kendini tutamayarak Berkay Şahin’e vuran ve sonrasında kaldırıldığı hastaneye konuşmak için giden Turan, ruhsatsız silah taşımak ve kasten yaralamak suçlarından 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezasına mahkum edildi. Mahkeme kararın ertelenmesine hükmetti.

ARDA TURAN KARARLA ALAKALI INSTAGRAM’DAN AÇIKLAMA YAPTI

Berkay Şahin-Arda Turan Davasında, Arda’ya Hapis Kararı

Berkay Şahin-Arda Turan Davasında, Arda’ya Hapis Kararı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.