Berkay Hardal Kim, Kaç Yaşında?

Yaptığı evlilikle kendinden söz ettiren Berkay Hardal nereli, eğitimi ne, kiminle evlendi sorularının cevabı haberimizde

Doğum Tarihi: 18.11.1996

Doğum Yeri: İstanbul

Burcu: Akrep

Kilosu: 75 Kg

Boyu: 1.78

Eğitim Durumu: Oyunculuk – Trakya Üniversite Ekonometri bitirmemiştir

Eşi : Dilan Telkök

Berkay Hardal Kim, Kaç Yaşında?

Bütün hayali futbolcu olmak olan yakışıklı oyuncu Berkay Hardal’ın milyonların karşısında top peşinde koşmak ve iyi bir kulüpte oynamak olmuştur. Fakat sakatlık nedeniyle bu hayalinden vazgeçmek zorunda kalmıştır. Ailenin tek evladı olan Hardal, çocukluk yıllarından itibaren futbolcu olmanın hayalini kurmuş, 3 sene Fenerbahçe spor kulübü alt yapısında top koşturmuştur. Babası ise bir dönem Beşiktaş’ta kaleci olarak spor dünyasında yer almıştır.Aynı zamanda Manisa altyapısında başlayarak daha sonralarda yükselerek Beşiktaşın kalesini korumuştur. Babasının İsmi Bayram Hardal ve babası sayesinde futbol hayali canlanmıştır.

İlerleyen yıllarda eğitim hayatını Edirne’de Ekonometri eğitimi üzerine devam ettirmiş ancak oyunculuk kariyeri sebebi ile eğitim hayatını dondurmak zorunda kalmıştır. Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanması ise onun için oyunculuk dünyasına girişin bileti olmuştur. Özellikle İnstagram hesabında paylaştığı resimleri ile ciddi takipçi sayısına ulaşmış dikkatleri üzerine çekmiş ve bir menajerin kıskacında kalmış, oyunculuk teklifi alarak oyunculuk dünyasına giriş yapmıştır. 2019 yılı itibariyle instagram hesabındaki takipçi sayısı 503bin civarındadır.

Tüm bu sebeplerden dolayı hayata küsen futbolcunun bir anda hayatı değişerek Müzeyyen Karakan isminde bir oyuncu menajeri Berkay Hardal’ı arayarak genç yeteneklerin peşinde olduğunu söylemiştir. Yakışıklı oyuncu içten ve sıcak olduğu için güven duyarak bu teklifi kabul etmiştir. Böylece İstanbullu Gelin dizisi ile ilgili tüm set heyecanları başlamıştır. İstanbullu Gelin’de Murat karakterini canlandıran Berkay Hardal’ın bu dizi ilk deneyimi. Başarılı bir performans süren Berkay Hardal dizide Bade karakterini canlandıran Hira Koyuncuoğlu ile bir süre aşk yaşamıştır.

Berkay Hardal Kim, Kaç Yaşında?Berkay Hardal Kim, Kaç Yaşında?

BERKAY HARDAL’A DEV AFİŞLE EVLİLİK TEKLİFİ

Berkay Hardal’ın, Ayşe adındaki bir Arap hayranı Karaköy’de bir binanın dış cephesine Berkay Hardal’ın devasa fotoğrafını astırdı. Fotoğrafın üstüne “Berkay sana aşığım, seni çok seviyorum. Beyaz atlı prensim, benimle evlenir misin?” yazdıran hayranın afişini görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Berkay Hardal Kim, Kaç Yaşında?

Berkay Hardal’ın oynadığı diziler ve filmler:

2018 – Meleklerin Aşkı (Yağmur) (TV Dizisi)

2017 – İstanbullu Gelin (Murat) (TV Dizisi)

2019- Kardeş Çocukları (Savaş)

Berkay Hardal Fotoğrafları

Berkay Hardal Kim, Kaç Yaşında? Berkay Hardal Kim, Kaç Yaşında? Berkay Hardal Kim, Kaç Yaşında?

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı