Bergüzar Korel’in Ablası Temizlikçi Çıktı

Tanku Korel ve Hülya Darcan’ın kızı olan Bergüzar Korel’in kardeşi Zeynep Korel’in ABD’de temizlikçilik yaptığı ortaya çıktı.

Tanju Korel ve Hülya Darcan çiftinin kızı Zeynep Korel hakkında ilginç bir detay ortaya çıktı. Bergüzar Korel'in kardeşi Zeynep Korel, Amerika'da temizlikçilik yaptığını açıkladı.

Boğaziçi Üniversitesi'nden mezun olan ve eğitimini Amerika'da sürdüren Zeynep Korel, daha sonra Chicago'ya yerleşti. Zeynep Korel, Amerika'da kendisine bambaşka bir hayat kurdu. Boğaziçi Üniversitesi Turizm Otelcilik mezunu olan, Teksas'taki Rice Üniversitesi'nde Tasarım bölümünü bitiren, çok sayıda şirkette yöneticilik yapan ve iki kitap yazan Zeynep, şimdi ABD'de temizlik işçiliği yapıyor.

ABD'de yaşadığı bölgede günlük 400 liraya temizlik yapan Zeynep Korel, boş vakitlerinde de saati 70 liradan köpek gezdiriyor. Zeynep Korel telefon röportajında imalı göndermeler yaparak, "Evlatlarınızı ayırmayın. Kimseyi paranızla dövmeyin. Babamın dediği gibi yüreğimin götürdüğü yere gittim. Babam yaşasaydı, her şey çok farklı olurdu" diye konuştu.

ZEYNEP KOREL: "GÜNDELİKÇİLİK YAPIYORUM"

Zeynep Korel temizlik işçiliği yapması hakkında da, "Amerika'da evlere temizliğe gidiyorum. Şu anda gündelikçilik yapıyorum. Bunun daha aşağısı yok. 'Ailenin imkanları olmasına rağmen sen nasıl bunu yapıyorsun?' diyenler çok. Hiçbir şey ayıp değil. Çalışmak hiç ayıp değil. Utanılacak bir şey yapmıyorum. Özgürlüğümü satmıyorum. Bir erkeğe yada aileme ekonomik olarak bağlı yaşamıyorum" açıklamalarında bulundu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı