Bergüzar Korel’in Ablası Bir Kadınla Evli İddiası

Oyuncu Bergüzar Korel’in ABD’de temizlikçilik yapan ablasının Ivana adlı Sırp bir kadınla evli olduğu iddia edildi.

Başarılı oyuncu Bergüzar Korel’in ABD’de temizlikçilik yapan ablası Zeynep Korel, oturduğu sitede günlüğü 400 TL’ye evlere temizliğe, saatliği 70 TL’ye de köpek gezdirmeye gidiyor. Bu olayın kısa sürede gündem olmasıyla ilgili konuşan magazinci Cengiz Semercioğlu, Zeynep Korel hakkında çok daha büyük bir iddia ortaya attı ve Zeynep Korel’in bir kadın ile evli olduğunu iddia etti.

“BİR KADIN İLE EVLİ DURUMDA”

Cengiz Semercioğlu, Bergüzar Korel’in yıllardır ablası Zeynep Korel’e maddi destekte bulunduğunu belirtti. Semercioğlu, Zeynep Korel hakkında ise herkesi şok edecek yeni bir iddia ortaya attı ve Zeynep Korel’in bir kadın ile evli olduğunu söyledi.

“BERGÜZAR’A TEHDİTLER SAVURMUŞ”

Semercioğlu konuşmasına şu şekilde devam etti: “Bergüzar gerçekten ablasına düzenli para gönderiyor. Birden ‘Ben burada temizlikçilik yapıyorum, köpek bakıyorum’ dramının yaratılmasının bir nedeni var. Bunun da nedeni bu para meselesi. Bergüzar para vermeyi kesiyor çünkü Zeynep hanımın orada bir ilişkisi var. Bergüzar da ‘Biz bu parayı elden gönderelim, banka üzerinden gönderirsek senin kız arkadaşın o paraları alıp kötü kullanabilir’ diye düşünüyor. Bunun üzerine Zeynep ‘Bak ben seni Türkiye’ye rezil edeceğim. Kocandan boşatacağım’ diye tehditler savuruyor. Bunun üzerine Bergüzar’ın yıllardır Amerika’da yaşayan ablasının birden gündeliğe gittiği ortaya çıkıyor.”

Bergüzar Korel’in Ablası Bir Kadınla Evli İddiası

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı