Bergüzar Korel, yeni dizisi ‘Kanlı Yayın’ hakkında ilk kez konuştu

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, önceki gün Etiler’de objektiflere takıldı. Korel, yeni dizisi ‘Kanlı Yayın’la ilgili açıklamalarda bulundu.
Takip et
Bergüzar Korel, yeni dizisi ‘Kanlı Yayın’ hakkında ilk kez konuştu
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

eGeçtiğimiz yıl Mart ayında ikinci çocuğu Han’ı dünyaya getiren Bergüzar Korel, Etiler’de cilt bakımı yaptırdığı klinikten çıkarken görüntülendi.

tv100’de yayınlanan Magazin Hattı kameralarına konuşan Korel, kendisine zaman ayırdığını belirtti.

İkinci çocuğu Han’ın abisi Ali’den daha yaramaz olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, “Han çok komik bir tip. Söz dinlemiyor, gözümüzün içine baka baka yaramazlık yapıyor. Oysa abisi Ali söz dinleyen bir çocuktu” dedi.

ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞA SICAK BAKIYOR

Üçüncü kez anne olmaya sıcak baktığını da belirten Korel, “Olursa kabulumuz. Ben her zaman çok çocuklu bir ev hayali kurmuştum. Şartlarımız izin verirse neden olmasın” dedi.

Bergüzar Korel, yeni dizisi ‘Kanlı Yayın’ hakkında ilk kez konuştu

Pandemi nedeniyle tek kişilik oyunu ‘Kızlar ve Oğlanlar’a ara veren Bergüzar Korel, “Bu sene sadık bir tiyatro izleyicisi vardı. Maskeleriyle gelip izlediler ama yine de ara vermek zorunda kaldık. Artık bu pandemi süreci bitsin. Bütün sektörler zor zamanlar geçiriyor” şeklinde konuştu.

YENİ DİZİSİ HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Korel, dijital bir platformda yayınlanacak olan ‘Kanlı Yayın’ dizisi hakkında da bilgi verdi. Korel, “Bir dijital platformda 10 bölümlük kısa bir iş olacak. Komedi veya dram değil, bu dizi değişik bir tür olacak.

Kaynak: Haber Global

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.