Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, Korsanlar Diyarı’nda

Varol Yaşaroğlu'nun yarattığı Kral Şakir'in hikayesini anlatan "Kral Şakir Korsanlar Diyarı" filminin galasına ünlü akını yaşandı.

Varol Yaşaroğlu’nun yarattığı Kral Şakir karakteri, beyazperdede ilk seyircileriyle buluştu. Ünlü akınına uğrayan düğünde, ünlüler çocuklarıyla birlikte filmi izledi. Bergüzar Korel-Halit Ergenç, Gizem-Hakan Hatipoğlu, Aslı-Kaan Cüreklibatır gibi ünlü isimler çocuklarıyla birlikte galaya katıldı.

KRAL ŞAKİR KORSANLAR DİYARI’NA ÜNLÜ AKINI

Varol Yaşaraoğlu’nun yarattığı karakterin tanıtımı, birçok ünlünün icabet ettiği galada yapıldı. Ünlü oyuncuların ve sanatçıların, çocuklarıyla birlikte katıldığı galada keyifli anlar yaşandı. Bergüzar Korel ile Halit Ergenç çifti galanın en çok ilgi gören çifti olurken, galaya katılamayan Cem Yılmaz, galaya oğlu Kemal Yılmaz’ı da gönderdi.

Bol bol fotoğraf çekilen ünlü isimler, sosyal medya hesaplarından da paylaşımlarda bulundu. “Kral Şakir Korsanlar Diyarı” isimli filmin galası bol fotoğraf ve bol eğlence dolu anlara ev sahipliği yaparak beyaz perdeye hızlı bir giriş yapmış oldu.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı