Bergüzar Korel kan donduran o mesajı paylaştı! Ünlü oyuncu takipçilerini böyle uyardı

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, aldığı kan donduran bir mesajı paylaşarak Instagram hesabının yorumlara ve mesajlara kapalı olmasının nedenini açıkladı.
Takip et
Bergüzar Korel kan donduran o mesajı paylaştı! Ünlü oyuncu takipçilerini böyle uyardı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sosyal medya hesabını aktif kullanan ve günlük hayatından kesitleri takipçilerinin beğenisine sunan ünlü oyuncu Bergüzar Korel, çarpıcı bir paylaşıma imza attı.

“KÖTÜ SÖZÜN BANA DOKUNMASINI İSTEMİYORUM”

Instagram hesabından kan donduran bir mesaj paylaşan Bergüzar Korel, sosyal medya hesabının yorumlara ve DM’lere neden kapalı olduğunu şu sözlerle anlattı:

“Eminim birçok kişi yorumlarım ve DM’lerimin kapalı olduğu konusunda sitemkar eleştirilerde bulunuyor, sebebini merak ediyor. Çünkü artık kötü sözün de, onu söyleyen kişinin de, kontrolsüz ve vahşi bir şekilde bana dokunmasını istemiyorum. Daha doğrusu o kişinin bana dokunduğunu sanmasına izin vermiyorum. Artık sadece içimden geleni, gözümün gördüğünü korkmadan otosansür uygulamadan paylaşmak istiyorum. Söylenen her kötü şeyi ciddiye alıp, üzülüp, o insanı kazanmaya çalışıp açıklama yapmayı da bıraktım. Ne zaman biliyor musunuz? İkinci yavruma hamileyken DM kutuma düşen bir mesajdan sonra…”

“SANAL ZORBALIĞA SESSİZ KALMAYIN”

38 yaşındaki ünlü oyuncu, bir sosyal medya kullanıcısından gelen “P… ve senin gebermen için her gün dua ediyorum” mesajını paylaşarak sözlerine şöyle devam etti:

“Amaan bırak, hasta onlar deyip kestirip atmayın artık. Böyle diye diye vücut bulmuş bu şeytanlığı besleyip duruyoruz. Ben kendimi, psikolojimi bu iletişim yolunu keserek koruyorum. Belki çelişkili gelecek yazdıklarım ama diğerini başaracak gücüm de isteğim de yok artık. Bir yerlerde sanal zorbalığa uğrayan binleri var ise özellikle yaşı küçük kardeşlerim bu yazdıklarımı okuyorsa eğer bunun bir suç olduğunu bilin ve lütfen ailenizle paylaşın. Sessiz kalmayın.

Kaynak: Haber Global

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.